20-šilingový pohľad na Semmering, © Niederösterreich-Werbung/ M. Liebert

SÚŤAŽ o tri dovolenky v Dolnom Rakúsku

Vyhrajte jednu z troch dovoleniek v Dolnom Rakúsku, stači si vybrat ktorú a mať kúsok štastia pri losovaní.

Rakúsky Grand Canyon

Ötschergräben: 2 noci s polpenziou | túra so sprievodcom
Už po stáročia sa cez vápenatý masív vrchu Ötscher predierajú malé potôčiky a riečky, ktoré sformovali hlboké tiesňavy, bizarné skalnaté úkazy a dychberúce vodopády. V skratke: je to jedna z najkrajších a najvzrušujúcejších turistických trás krajiny. Preskúmajte tzv. „Rakúsky Grand Canyon“ a nechajte sa nadchnúť kúskom prírody, ktorý bol v roku 2011 rakúskymi turistickými obcami zvolený za najkrajšiu turistickú trasu Rakúska.


Dunajská cyklistika vo Wachau

4 noci | 1 zapožičanie bicykla na 3 dni | 1 plavba loďou
Dolnorakúsky dunajský región s očarujúcou wachauskou krajinou svetového kultúrneho dedičstva je už dávno považovaný za skutočný dovolenkový klenot, ako aj obľúbené miesto stretávania cyklistov a pôžitkárov z celého sveta. Na mnohých trasách s najrozmanitejšími stupňami náročnosti možno túto prekrásnu krajinu spoznávať tým najautentickejším spôsobom. Kombinácia cyklistiky, plavby loďou a kulinárskych  zažitkov. Cestou navštívite mestečka ako Krems, Spitz či kláštor Melk. Denná trasa na bicykli je priemerne 40-50 kilometrov.

 

Zubačkou Salamander na hory

Puchberg: 2 noci s pôžitkárskou penziou | turistický ruksak s občerstvením | wellness | biosauna | tepidárium
Kto si rád dlho pospí, o toho bude v hoteli Schneeberghof dobre postarané: Tu vám raňajky radi naservírujú až do postele. K tejto dovolenke však patrí aj pohyb: Súčasťou ponuky je ruksak s občerstvením, turistická mapa zdarma a obojsmerná jazda zubačkou Salamander. Po biosaune a tepidáriu sa v panoramatickej oddychovej miestnosti môžete kochať pohľadom na nádherný Schneeberg.

SÚŤAŽ o tri dovolenky v Dolnom Rakúsku

Máte chuť navštíviť susedov? Aby ste sa mohli zapojiť do súťaže, stači si do 30.6.2017 vybrať ktorú dovolneku by ste chceli vy a váš doprovod zažiť.