Dom Apartements

Apartmán

Váš pobyt

Tieto apartmány sú situované v tichej lokalite v centre Wiener Neustadt, len pár krokov od hlavného námestia. Všetky majú kuchyňu alebo kuchynský kút s jedálenským stolom a chladničkou. Medzi ďalšie vybavenie apartmánov patrí satelitná televízia, vlastná kúpeľňa, práčka a parketové podlahy. Železničná stanica Wiener Neustadt, ktorá je vzdialená 10 minút chôdze od Domappartements, ponúka priame spojenie do Viedne za 30 minút.

Pobočky a trasy

Opýtať sa na Dom Apartements

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.

Vyhľadávanie a rezerváciaHotely a ubytovanie