Advent vo vínnej uličke regiónu Weinviertel

Veľký pokoj: Tradície vo vínnych uličkách

Sústreďte sa na to podstatné a vychutnajte si najpokojnejšie obdobie roka. Znie to ako ťažká úloha? Je to však celkom jednoduché. Na vianočných trhoch vo vínnych uličkách zažijú návštevníci ešte stále pôvodné, hlboko zakorenené, autentické zvyky.

Advent v regióne Weinviertel sa na Vianoce naladí nielen v slávnostne ozdobených vínnych uličkách, ale aj na historických miestach. Tradície a zvyky ožijú v regióne Weinviertel počas najpokojnejšieho obdobia roka.

Advent v regióne Weinviertel chutí a vonia ako čerti zo sliviek, anjelské kučery, tradičné vianočné pečivo a dym, ktorý sa podľa starého zvyku používa na vyháňanie zlých bytostí. Umelecké remeslá, viazanie adventných vencov a Barborine vetvičky sprostredkúvajú dôverne známy pocit z Vianoc, tak ako to bolo kedysi. Príjemná prechádzka po weinviertelských vianočných trhoch navodí veľmi rýchlo vianočnú atmosféru.

Pokojný adventný čas v regióne Weinviertel: Vianočnú náladu a jedinečnú atmosféru vínnych uličiek regiónu Weinviertel môžete zažiť všetkými zmyslami v rámci našich adventných ponúk v duchu motta regiónu Weinviertel: Pôžitkársky a pokojne!

V cene od 149 Eur na osobu je vždy zahrnuté:

  • 2 noci vrát. raňajok v dvojlôžkovej izbe
  • 4-chodové menu vrátane vínna
  • tradičné vianočné pečivo v izbe
  • návšteva vianočných trhov regiónu Weinviertel (vo vínnych uličkách a na historických miestach)

K ponukám Prehľad vianočných trhov vo vínnych uličkách regiónu Weinviertel