Zvieracie dobrodružstvá, večery pri táboráku a studené nožičky

Na biofarme Sunnseit'n

Na biofarme Sunnseit’n je ponuka zážitkov naozaj bohatá. Koniec-koncov tu bývajú psy, mačky, zajace, morské prasiatka, rybičky a ešte množstvo ďalších zvierat, ktoré treba kŕmiť, hladkať a zabaviť. A kto by to vedel lepšie ako práve ty?

Vitajte na Noemovej arche
Biofarma Sunnseit’n je akousi Noemovou archou hospodárskych zvieratiek. Možno tu stretnúť Rockyho, hlavného dvorného psa a šéfa všetkých zvierat, milé kravičky Afru a Paulínu, ktoré sa ti rady dajú podojiť, kozičky Molly und Wolly, ktoré najradšej chodia na prechádzky, drzé kačičky Fritza a Gerdu, ktorých obľúbeným jedlom sú slimáky a mnohých ďalších zvieracích kamarátov. Dokonca tu bývajú aj včely, vďaka čomu si môžeš vyskúšať aj prácu včelára.

Dovolenka v topánkach farmára
Každodenný farmársky život so sebou prináša veľa dobrodružstiev: K týmto prácam patrí rovnako zbieranie sena, čistenie a príprava podstielky zo slamy pre teliatka, ako aj zbieranie vajíčok alebo starostlivosť o prasiatka Fridolína a Friedricha. V okolí prekrásneho gazdovstva sa nachádza množstvo skvelých turistických a jazdeckých chodníčkov, jazier, sánkarská dráha a ešte oveľa viac. Počas horúcich dní si môžeš osviežiť nohy v chladnom potôčiku, večer sa zase griluje pri táboráku a keby sa náhodou rozpršalo, môžeš sa vyšantiť na obrovskom vnútornom ihrisku. Rodina Trimmelovcov okrem toho vyrába množstvo vlastných biovýrobkov, ktoré tu môžeš ochutnať, alebo sa jednoducho obslúžiť sám v ovocnom sade. Želáme ti veľa zábavy so zvieratkami!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu