Vrchol chatového pôžitku: naša chatová hra

Nazbierajte tri pečiatky počas Leta na horách a vyhrajte mnoho skvelých cien.

Potešenie, ktoré sa oplatí nielen pre žalúdok: Naša chatová súťaž vás zavedie k tým najlepším hostiteľom na horách s vynikajúcim vzduchom a – s trochou šťastia – vám umožní získať aj jednu z mnohých výhier.

22 chát a 3 pečiatky – to je kľúč k mnohým výhram

Na našich chatách dostanete nielen tie najchutnejšie dobroty, ale aj pečiatky do turistického pasu. Ten, kto navštívi tri rôzne chaty a v každej z nich nazbiera jednu pečiatku do svojho turistického pasu, môže svoj riadne vyplnený pas vhodiť do výherných boxov na chatách a s trochou šťastia môže vyhrať množstvo skvelých cien, ako je napríklad dovolenka na horách, dolnorakúska turistická karta alebo poukazy na uplatnenie u skvelých hostiteľov. Takže si hneď do batohu pribaľte turistický pas. Prajeme vám veľa šťastia a nádherný výstup s príjemným oddychom na chate!

Turistický pas je k dispozícii do 26. októbra v nasledujúcich chatách:

 1. ÖTK Schutzhaus Hochkar
 2. Ybbstalerhütte
 3. Terzerhaus
 4. s'Balzplatzerl
 5. Schutzhaus Vorderötscher
 6. Seegasthaus Ötscher-Basis
 7. Anna-Alm
 8. Annaberger Haus
 9. Julius-Seitner-Hütte
 10. Schutzhaus Eibl Teichhütte
 11. Otto-Kandler-Haus am Hohenstein
 12. Enzianhütte am Kieneck
 13. Hubertushaus
 14. Edelweisshütte
 15. Weichtalhaus
 16. Naturfreundehaus Knofeleben
 17. Habsburghaus
 18. Neue Seehütte
 19. Ottohaus
 20. Rax-Alm Berggasthof
 21. Speckbacher Hütte
 22. Wetterkoglerhaus

Súťaž končí 26. októbra 2019. Zapojiť sa môžu všetky osoby nad 18 rokov. Podmienkou účasti v súťaži je navštíviť aspoň tri rôzne chaty. Žrebovanie nebude verejné. Ceny nie je možné vymeniť ani vyplatiť v hotovosti. Vaše údaje (meno, adresa a e-mail) budú použité iba na oznámenie možnej výhry a po žrebovaní budú vymazané. Údaje nebudú postúpené tretím osobám. Výhercovia budú informovaní najneskôr do 31. decembra 2019. Vymáhanie výhry právnou cestou je vylúčené.