Header Radfahren neu, © schwarz-koenig.at

Degustačná noc v Gumpoldskirchene/vo vinárstve Thallern

Prenocovanie pre 2 osoby
5 ochutnávok vína v našej regionálnej vínotéke
Rôzne druhy syra
Pečivo

Popis

Vinárstvo Freigut Thallern je jedným z najstarších a na tradície najbohatších vinárstiev v Rakúsku. Objavte históriu rakúskeho vinohradníctva uprostred výnimočnej krajiny regiónu Thermenregion na svahoch pohoria Anninger.

Obytný sud – spánok v drevenom sude: Raz musíte zažiť noc v drevenom sude! Vyskúšajte to. 

Je v ňom priestor pre 2 osoby s extra veľkou posteľou. V prípade potreby je v ňom dodatočne k dispozícii miesto pre 2 deti do 12 rokov. Sprchy a toalety sú podobne ako v kempingu umiestnené v malej sanitárnej časti, zvlášť pre ženy a mužov. 

V cene je zahrnutý matrac a posteľná bielizeň, vo všetkých cenách je zohľadnená miestna daň, všetky údaje sú za sud. Ponúkame WiFi, elektrickú zásuvku, svetlo, kúrenie a vetranie, kúpeľnú zónu so sprchami, umývadlami a toaletami zvlášť pre ženy a mužov. Naše automatické zámky sa otvárajú pomocou PIN kódu, a umožňujú tak príchod a odchod kedykoľvek, aj mimo otváracích hodín.

Ceny bez dane za ubytovanie, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 01.04.2021 až 31.12.2021

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Degustačná noc v Gumpoldskirchene/vo vinárstve Thallern

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.