Dobrodružstvá priamo pred dverami: Alpengasthof Enzian

Keď sa v rekordnom čase dostanete na zjazdovku a bývate tam, kam si iní chodia oddýchnuť, potom môže ísť iba o prekrásny alpský penzión Alpengasthof Enzian.

Alpský penzión Enzian je základnou stanicou dobrodružnej krajiny. Koniec-koncov sa nachádza priamo pri zjazdovke, a preto tu možno vždy niečo zažiť. Od stavania skokanských mostíkov cez snežnicovú turistiku až po lyžovanie: nudiť sa tu určite nebudeš!

V rekordnom čase na zjazdovke
V alpskom penzióne Enzian potrebuješ iba desať sekúnd na prechod z postele rovno na zjazdovku. Ako to funguje? Nuž, musíš len otvoriť dvere a už aj sa nachádzaš uprostred prekrásneho lyžiarskeho strediska Mönichkirchen-Mariensee, kde si môžeš vychutnať prekrásny panoramatický výhľad. V detskom lyžiarskom svete už na teba čaká množstvo dobrodružstiev a zábavných prekážok. Po návrate do penziónu sa môžeš zohriať a užívať si pohodu pri teplom kozube!

Po stopách Yetiho!
Áno, tu možno skutočne ísť po stopách Yetiho, pretože práve toto je napínavé motto pestrej túry na snežniciach. Na nej putujete na zapožičanej výbave zasneženými kopcami, naprieč krásnou krajinou až po najbližšiu chatu, kde už na teba čaká teplé kakao. Po návrate si môžeš stavať skvelé skokanské mostíky, ktoré otestuješ buď na lyžiach, alebo sánkach. Fakt skvelé bývať rovno pri zjazdovke, že?

Ďalšie informácie a možnosti dopytu Prejsť na online rezerváciu