Dobrodružstvá v každom počasí: v stredisku JUFA Annaberg

Stredisko JUFA Annaberg Bergerlebnis-Resort je úžasná dobrodružná základňa perfektná na preskúmanie a objavovanie celého okolia.

Je jedno, či vonku alebo vnútri. V stredisku JUFA Annaberg môžete zažiť viac dobrodružstiev, ako je prázdninových dní! A to je dobre, pretože nudu tu hore skutočne nepotrebujeme. Aby to tak aj zostalo, ponúkame vám nezabudnuteľné zážitky aj mimo zjazdovky!

Všade samé dobrodružstvo!
V stredisku JUFA Annaberg sa dá žasnúť nad všeličím. Aj vo vodnom zážitkovom svete Plitsch-Platsch toho možno objaviť veľa. Neskôr na vás zase bude čakať rozmanitý interiérový priestor na hry, ako aj športová hala na hranie a vybláznenie. A vonku pred dverami začína zábava na zjazdovke, veď predsa bývaš priamo na svahu! Nezáleží na tom, či más pripnuté lyže, snowboard alebo ťaháš sánky: určite to bude napínavé! Opäť doma si opečieme klobásky a chlieb na palici na podujatí ÖtscherGrill, a potom pôjdeme do dreveného parku motoriky!

Turistika priťahuje dobrodružstvá
Áno, v horskej túre sa vždy ukrýva množstvo dobrodružstva – čiastočne plánovaného a niekedy aj prekvapivého, ktoré by vám vopred ani len nenapadlo. Môžete napríklad natrafiť na divé zvieratá alebo zľadovatené potôčiky, obrovské priepasti či strmé skalnaté útvary. Naše tipy na turistiku: chodník Herzerl-Weg k chate Anna-Alm alebo túra cez prírodnú rezerváciu Ötscher-Tormäuer, ktorá je Grand Canyonom Rakúska. Želáme vám pritom veľa zábavy!

Prejsť na online rezerváciu Ďalšie informácie a možnosti dopytu