Dobrodružstvá v prírodnom parku vo výške 750 m n. m.: biofarma Höbarten

Napínavé jazdy na traktore, stavanie obrovských snežných hradov a potom hra s domácim psom Ricom? To možno zažiť iba u rodiny Winterovcov.

Na biofarme Höbarten možno každý deň zažiť nové dobrodružstvo. V ponuke je všetko, od jázd na traktore cez dojenie kráv až po obrovskú guľovačku. Tvojím najväčším fanúšikom tu bude určite náš pes Rico, ktorý sa už teší na spoločné dobrodružstvá na dvore!

Začína nové dobrodružstvo
Uprostred prírodného parku Ötscher-Tormäuer už na teba netrpezlivo čaká pes Rico. Tento psík rodiny Winterovcov hľadá kamaráta na stráženie kráv v stodole a kradnutie vajec z kurína. Keď mu ešte potom dáš kúsok z tvojho vlastnoručne napečeného chleba alebo chutného vianočného pečiva, bude ťa zaručene sprevádzať aj počas tvojej prvej jazdy na traktore s farmárom Erwinom a vyšteká vám voľnú cestu.

Kto vyhrá guľovačku?
O kravičky sa netreba iba starať a kŕmiť ich, ale ich aj dojiť. A celkom úprimne: nie je nič lepšie, ako vlastnoručne nadojené mlieko! Ozaj, z tvojej návštevy sa budú tešiť aj ovečky, prasiatka, králiky a sliepočky – predovšetkým však z tvojho pohladenia. Najlepšie bude, ak ich navštíviš po postavení veľkého snežného hradu na veľkú guľovačku. Zostane ti totiž potom opäť príjemne teplučko a pri jazde na boboch môžeš načerpaný nových síl z dvora odkráčať ako víťaz!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu