Dobrodružstvo s domácim psom Bennim: na biofarme Ebenbauer

Na biofarme Ebenbauer nepoznajú slovo „nuda“. Niet divu, pretože tu toho možno zažiť skutočne veľa!

Biofarma Ebenbauer je skutočným rajom dobrodružstiev. Jazda na traktore, práca v stajni a korčuľovanie na jazere predstavujú iba niekoľko vrcholov, ktoré tu na teba čakajú. Predovšetkým sa už na tvoju návštevu teší milý domáci pes Benni!

U nás na dvore sa vždy niečo deje!
Od skákania v sene cez rýchle jazdy na motokárach až po pečenie chutných šišiek – na biofarme Ebenbauer nepozná nikto slovo „nuda“. Zato sa však Ebenbauerovci skvele vyznajú v dobrodružstvách. Tie možno zažiť pri korčuľovaní na jazere, zábavnom vytáčaní medu alebo príjemnej návšteve zvieratiek v stodole, kde môžeš rád pomáhať. Mimochodom, jeden obyvateľ sa už nemôže dočkať, kedy nás konečne prídeš navštíviť: náš domáci pes Benni, ktorý si už s tebou plánuje prehliadku dvora!

A aj v okolí dvora je vždy čo robiť.
Mimo neho na teba čakajú napínavé výlety! Napríklad do lezeckej haly Gaflenz, kde budeš vnútri zdolávať vrcholy, alebo aj vonku počas lyžovania na kopcoch Forsteralm, Königsberg alebo Hochkar. A samozrejme sú v okolí domu mnohé lúky, ktoré doslova čakajú na to, aby si ich vyzdobil skokanskými mostíkmi, vďaka čomu dlhému sánkovaniu už nič nebude stáť v ceste!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu