Domov dobrodružstiev: stredisko JUFA Hochkar Sport Resort

Stredisko JUFA Hochkar je ideálne pre malých dobrodruhov. Vždy sa tu dá niečo nové zažiť – tak vnútri, ako aj vonku. Čaká ťa tu vskutku skvelá dovolenka!

V stredisku JUFA Hochkar sa lezie, blázni a hrajú sa tu kolky. Keďže sa športové stredisko nachádza priamo pri zjazdovke, samozrejme neprídu skrátka ani lyžiarske dobrodružstvá! A keď potom unavený prídeš domov, bude už na teba v našom kine čakať skvelý film.

Športové dobrodružstvá mimo zjazdovky
U nás na kopci sa nudiť nebudeš. Namiesto toho tu na odvážnych dobrodruhov, ako si ty, čaká množstvo dobrodružstiev! Napríklad v našej 4-ihriskovej športovej hale, kde sa z teba stane hráč hádzanej, basketbalu, volejbalu alebo futbalu. Pingpongové esá tu majú vlastný stôl, zatiaľ čo sa mladší súrodenci vybláznia v zóne vyhradenej na hranie. Už sa ti niekedy podarilo zhodiť všetkých 9 kolkov? Na našej kolkovej dráhe môžeš guľou hádzať do sýtosti. Prípadne sa môžeš vyblázniť v našej telocvični!

Zo zjazdovky do kina a na lezeckú stenu!
V stredisku JUFA Hochkar si doma priamo na kopci. Áno, zjazdovka je rovno pred dverami, sánkarský kopec za domom a tiež tu na teba čaká aj najbližší snežnicový turistický chodník! Keďže ťa to určite unaví, máme pre teba perfektný program na neskôr: detské kino s tými najúžasnejšími filmami. A kto bude mať stále ešte dosť energie, ten sa odváži na našu lezeckú stenu. No pozor: nezabudni si svoj výstroj! Už sa na teba tešíme.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu Prejsť na online rezerváciu