House W5

Apartmán

Táto prevádzka je vynikajúca...

Váš pobyt

House W5 offers two non-smoking holiday flats, equipped with all amenities, that are perfect for your holiday. The house, just a 5-minute walk from the village centre and from Mitterbach train station, offers fantastic views of the village, Mt. Ötscher, Mt. Gemeindealpe and the Zellerhütte hut.
Both flats are on the first floor and share a spacious terrace that can also be reached from the outside via a spiral staircase. A lift (width = 70 cm) provides barrier-free access to the flats. Every unit has its own parking space and a compartment for storing sports equipment or other utensils. A swing for children and a ping-pong table in the garden will entertain your little ones in the summer.

SECURE BOOKING
In case of a new booking for your stay between 04.12.2021 till 03.04.2022, a cancellation free of charge is possible in connection with Covid-19 restrictions up to 72h before arrival.
Further information regarding the Secure Booking Campaign as well as the currently valid cancellation conditions can be found under www.mostviertel.at/en/secure-booking.

Pobočky a trasy

Opýtať sa na House W5

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Vyhľadávanie a rezerváciaHotely a ubytovanie