Keyvisual Frühling Genuss 1680x400, © Niederösterreich-Werbung/Robert Herbst

Vinice.Jar.Wachau

Keď sa dni pomaly opäť predlžujú a zvieratá sa prebúdzajú zo svojho zimného spánku, prebúdza sa aj samotná príroda. Vinári teraz znovu trávia veľa času vo viniciach zastrihávaním viniča a inými prácami.

U miestnych vinárskych rodín na vás čaká teplá, srdečná a rodinná atmosféra, kde je pohostinnosť viac ako iba slovo. Počas svojho pobytu budete mať k dispozícii pohodlnú dvojlôžkovú izbu. Nebude chýbať ani ochutnávka domácich vín. Na posilnenie počas túry po viniciach vám pripravíme dobre naplnený piknikový kôš. Prieskumnú túru po Wachau si užijete najlepšie na bicykli. Bicyklujte z obce Spitz po Dunajskej cyklotrase proti prúdu. Po vrátení zapožičaných bicyklov v Kremse objavte Wachau z jednej z jeho najkrajších stránok – z paluby lode.

Balíček zahŕňa:

  • 2 noci vrát. raňajok u vinára
  • 1 komentovaná ochutnávka domácich vín (Ochutnávka vína sa uskutočňuje v nemčine alebo angličtine.)
  • .1 piknik s vinárskym občerstvením vo vinohrade
  • 1 plavba loďou Krems – Spitz (jednosmerná plavba)
  • 1 cesta späť na zapožičanom bicykli – 1 deň
  • 1 vstupenka a prehliadka opátstva Stift Göttweig (Prehliadka sa uskutočňuje v nemčine, angličtine, češtine, slovenčine, na požiadanie aj v taliančine alebo francúzštine.)

Informácia o cene:
Paušálna cena za osobu 160,- EUR v dvojlôžkovej izbe
Paušálna cena za osobu 210,- EUR v izbe pre pôžitkárov

Organizátor:
Donau Niederösterreich Tourismus GmbH, A-3620 Spitz an der Donau, Schlossgasse 3, číslo GISA: 13094941
Uplatňujú sa všeobecné podmienky spoločnosti Donau Niederösterreich Tourismus GmbH - tieto nájdete na adrese www.donau.com/impressum.

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 01.04.2020 až 31.10.2020

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Vinice.Jar.Wachau

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.