Kone, výlety a množstvo dobrodružstiev

Dobrodružstvo v blízkosti Viedne na jazdeckom dvore Wolf Hof

Wolf Hof sa vyznačuje svojou blízkou polohou k Viedni, dobrodružnými aktivitami a výletmi. Je jedno, či si chceš zajazdiť, vyvenčiť kozičky alebo stráviť deň v lezeckom parku: na dvore a v okolí Wolf Hof je možné takmer všetko.

Čihí-hota! Dobrodružstvám naproti
Hoci názov gazdovstva znie „Vlčí dvor“, je Wolf Hof vlastne jazdeckým dvorom, ktorý sa nachádza v obci Pressbaum. Nachádza sa vo veľmi čarovnom a pokojnom prostredí úžasného biosférického parku Viedenského lesa neďaleko Viedne. Preto sú tu na pláne aj výlety do neďalekého detského múzea v Schönbrunne alebo poobedie strávené v lezeckom parku Irenental v Purkersdorfe. No úplne najúžasnejšie na gazdovstve je jeho obrovský priestor na hranie ďaleko od áut.

7 dní, 7 dobrodružstiev
Na dvore Wolf Hof na teba okrem toho čaká aj množstvo iných dobrodružstiev, ako je jazdenie na poníkoch s Lucky Lukom, napínavé turistické výlety spojené so stopovaním či raňajkové vajíčka, ktoré si sám nazbieraš. Mimoriadne spletité sú prechádzky s milými kozičkami. Áno, tie sa tu skutočne venčia a (viac-menej, aj keď niekedy menej) chodia poslušne na vôdzke. Kto po toľkej aktivite zatúži po schladení, ten ho nájde na neďalekom kúpalisku. A keďže si na toľko dobrodružstiev treba pripraviť správny proviant, jednoducho si upečieš svoj vlastný chlieb. Ten ti bude chutiť tak veľmi, ako ti chlieb ešte nikdy predtým nechutil, pretože vlastnoručne napečené je jednoducho vždy najlepšie.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu