Kde dobrodruhovia nachádzajú šťastie: Ferienhof Salcheck

Kto dovolenkuje na farme Ferienhof Salcheck , ten má šťastie. Tu si možno ukuť vlastný talizman a zažiť to či ono dobrodružstvo.

Na farme Ferienhof Salcheck je mimoriadne príjemne. Vlastne sa človeku ani vôbec nechce odísť z útulnej izbičky, kde to vonia sušienkami a punčom. Ale potom začnú lákať zjazdovky a človek už vôbec nedokáže obsedieť.

Tu nájdeš svoje šťastie
Iba na farme Ferienhof Salcheck totiž možno zažiť fakt super kovanie talizmanov, pri ktorom si môžeš vyrobiť svoj vlastný, jedinečný talizman. Trochu svojho nového šťastia môžeš hneď využiť pri farmárskom kvíze, aby si získal diplom a cenu. Ak chceš, môžeš tiež pomáhať pri prácach v stodole a nakŕmiť kravy a teliatka. Mimoriadne šikovným dobrodruhom sa dokonca podarí sliepkam ukradnúť to či ono vajíčko!

Na love dobrodružstiev na Köngisbergu
V okolí farmy Ferienhof Salcheck sa nachádza množstvo skvelých trás na turistiku na snežniciach. Náš tip: Na Königsbergu a v prírodnej rezervácii Eisenwurzen sa vždy ukrýva niekoľko dobrodružstiev! A keďže je rodinné lyžiarske stredisko Königsberg vzdialené iba 500 m, nemôže samozrejme chýbať ani výlet na zjazdovku. Na nej sa nachádza detský lyžiarsky svet a zjazdovka s hlbokým snehom, ktorá je úplne skvelá! Pokojný a rozjímavý bude večer počas podujatia „Kripperlroas“, ktoré je prechádzkou po obci, počas ktorej navštívime všetky betlehemy – dokonca aj jasličky v skalách. A k tomu: varené víno, detský punč a množstvo hudobníkov!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu