Kde nie je nikdy nuda: Rosis Erlebnishof

Nenadarmo sa farma Rosis Bauernhof nazýva zážitkovou farmou. Možno si tu zajazdiť, chutne napiecť, chodiť na turistiku vo dne v noci alebo divo skákať po sene.

Celkom hlboko v regióne Waldviertel je v nadmorskej výške 580 m ukrytá milučká farma, kde je naozaj úžasne. Pretože tam, na zážitkovej farme, je doma Rosi a jej zvieratká. Svojim hosťom ukazujú, aké napínavé môžu byť dobrodružstvá na farme!

1 dvor, 1 000 zážitkov
Zima v regióne Waldviertel láka na túry po zasnežených lesoch, pozdĺž čiastočne zamrznutej rieky Lužnice a popri množstve dobrodružstiev. A to nielen cez deň, ale aj v noci – ale vtedy iba spolu s Rosi, pretože tá sa tu vyzná najlepšie. Mimochodom, zážitková farma sa tak nazýva preto, lebo s Rosi sa nikdy nikto nenudí. Upečiete spolu sušienky a chlieb z kysnutého cesta, spoločne uvaríte pravé zemiakové knedličky regiónu Waldviertel alebo ti Rosi dokonca ukáže, ako sa štrikujú ponožky a pletú košíky.

Rosi a jej zvierací spolubývajúci
Na zážitkovej farme však nie je doma iba Rosi, ale aj jej zvieracia banda, ktorá sa poteší každej návšteve. Máme tu kravy so svojimi teliatkami, milučké poníky, krochkajúce prasiatka alebo čaptavé kačice, ktoré sa všetky potešia hladkaniu a kŕmeniu. Mimoriadne skvelá je jazda na poníkoch po okolí – alebo sadneš do horskej káry a budeš sa na nej preháňať po dvore. Ozaj, máme pre teba vážne super tip na zahriatie: skákanie v sene v senníku. Je to príjemne mäkké, vonia to skvele a navyše je to obrovská zábava!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu Prejsť na online rezerváciu