Kde to vonia sušienkami a dobrodružstvami: Landhaus Aigner

Na farme Landhaus Aigner je skutočne veľa miesta na skvelé dobrodružstvá. Zvlášť obľúbená je tu kontaktná zoo, pečenie sušienok a napínavé poobedie s poníkmi.

Divoké skákanie v sene, dobrodružné zimné prechádzky lesom a česanie poníkov na ďalšiu jazdu – to a oveľa viac čaká na malých dobrodruhov na prekrásnej farme Landhaus Aigner v zasneženom regióne Mostviertel.

Pre staviteľov skokanských mostíkov a lesné víly
Na farme Landhaus Aigner a v jej okolí je veľa miesta pre veľkolepé dobrodružstvá, ktoré väčšinou začínajú na novom obrovskom ihrisku a príjemne končia v krotkej detskej zoo. Medzitým často zaznie aj „Hurá do lesa!“ na dobrodružnú zimnú prechádzku, kde môžeš preskúmať okolie a náš prekrásny výhľad. Alebo sa chopíš sánok a vyblázniš sa s nimi na domácom kopci, postavíš si vlastné mostíky a vyrobíš pár skvelých skokov!

Pád z vysokého koňa rovno do senníka
V stodole na tvoje pohladenie čaká poník Lisa, domáci kocúr Moritz a zábavná banda zajacov. Potom sa môžeš ďalej vydať ku kotkodákajúcim sliepkam, ktoré pre teba zaručene do hniezda znesú jedno či dve vajíčka, aby ste spolu s pani Aignerovou mohli napiecť chutné vianočné sušienky. Keď budete mať potom brušká plné medovníkov a rožtekov, pôjdete sa ešte vyblázniť a poskákať si do sena v senníku. Nasledujúci deň je potom naplánované dobrodružstvo „Popoludnie s poníkmi v stajni Schlöglhofer“, čo bude pre teba skutočným zážitkom!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu