Lyžiarske strediská v Dolnom Rakúsku, © NÖBBG/Alex Kaiser

Skihit Mariazellerland

Zábava na zjazdovkách na lyžiarskych svahoch železnice Mariazellerbahn

3 hory – 1 skipas: Gemeindealpe, Annaberg a Bürgeralpe ponúkajú fantastické zjazdovky pre lyžiarov akejkoľvek úrovne uprostred fantastickej horskej scenérie a rustikálnych chát.
Relaxovať môžete aj v krytom bazéne hotela Sigmundsberg. Hotely JUFA Erlaufsee a Sigmundsberg sú ideálnym východiskovým bodom pre vašu zimnú dovolenku v regióne Mariazelland.

O hoteli
JUFA Sigmundsberg
Útulne zariadené izby s množstvom dreva a svetlých farieb vás pozývajú stráviť pokojné a príjemné chvíle. Zabudnite na chvíľu na každodenný život a načerpajte nové sily! Počas rodinnej dovolenky sa vám to ľahko podarí v hotelovej saune a krytom bazéne, ktoré sú mimoriadne obľúbené u veľkých aj malých. Rodinný hotel ponúka aj herňu s biliardom, stolným futbalom a šípkami a pri dvoch bowlingových dráhach sa potom môže veselo vykrikovať „všetkých deväť“!  Zábava na svahoch vás čaká v stredisku Mariazeller Bürgeralpe, Mitterbacher Gemeindealpe a v lyžiarskej oblasti Annaberg. Neďaleko od hotela sa nachádza sánkarská dráha. Je tu pre každého niečo.

JUFA Erlaufsee
Hotel JUFA Erlaufsee je ideálnym východiskovým bodom pre vašu zimnú dovolenku. V stredisku Mariazeller Bürgeralpe, Mitterbacher Gemeindealpe a v lyžiarskej oblasti Annaberg čakajú fantastické zjazdovky pre lyžiarov akejkoľvek úrovne. 

Okrem športovej haly s tenisovými a futbalovými kurtmi a fitnes štúdia si tu na svoje prídu aj milovníci horolezectva. Bouldering na vlastnej lezeckej stene „Kraxlstub'n“ nevyžaduje lano ani lezecký postroj – ide skôr o tréning vlastného tela a v nezmenených podmienkach a zlepšovanie pohybu.

Zahrnuté služby

  • 2 až 7 nocí vrátane polpenzie s bohatými raňajkami formou bufetu a pestrým večerným bufetom (o. i. s vegánskymi jedlami a šalátovým bufetom)
  • Skipas na počet nocľahov (platí v Annabergu, Mitterbachu, Mariazelli)
  • 1 uvítací nápoj
  • Relax v hotelovom wellness centre so saunou, resp. s krytým bazénom

Informácie o cenách

Cena za osobu:

  • V dvojlôžkovej izbe od 200,00 €

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 10.12.2021 až 23.12.2021
  • možná rezervácia 09.01.2022 až 03.02.2022
  • možná rezervácia 27.02.2022 až 20.03.2022

Zarezervovať ponuku