Lyžiarske strediská v Dolnom Rakúsku, © NÖBBG/Alex Kaiser

Zábava na svahoch na Mariazellskej železnici

Krátky výlet do strediska DorfResort Mitterbach am Erlaufsee

Po výdatných raňajkách sa vydať na cestu cez zjazdovky, zohriať sa v chate pri nápoji a po poriadnej porcii čerstvého zimného vzduchu príjemne ukončiť deň?
Balík „Pistengaudi“ to umožňuje! Takže hurá do strediska DorfResort Mitterbach – lyžiarske strediská na železnici Mariazellerbahn čakajú!

O stredisku DorfResort
Príďte, oddýchnite si a cíťte sa príjemne v zariadeniach strediska DorfResort Mitterbach. Hostia si tu môžu zostaviť dovolenku podľa vlastných predstáv. Pobyt v obľúbenom zariadení DorfResort, raňajky a večera v jednej z partnerských reštaurácií DorfResort, k tomu špičková poloha v obci Mitterbach a množstvo služieb: čaká na vás široká ponuka v oblasti športu a akcie, kulinárskych špecialít a kultúry.

K podnikom strediska DorfResort v obci Mitterbach patrí:

Zahrnuté služby

Informácie o cenách

Cena za osobu

  • V dvojlôžkovej izbe od 318,- EUR
  • V jednolôžkovej izbe od 348,- EUR
  • Ceny za deti na požiadanie!

SECURE BOOKING
In case of a new booking for your stay between 04.12.2021 till 03.04.2022, a cancellation free of charge is possible in connection with Covid-19 restrictions up to 72h before arrival. Further information regarding the Secure Booking Campaign as well as the currently valid cancellation conditions can be found under www.mostviertel.at/en/secure-booking.

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 04.12.2021 až 03.04.2022

Organizátor

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Es gelten die Allgemeinen Geschäftsbedingungen der Mostviertel Tourismus GmbH - diese finden Sie unter www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Zarezervovať ponuku

Opýtať sa na Zábava na svahoch na Mariazellskej železnici

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.