Šikovní dobrodruhovia, ktorým to páli

To budeš potrebovať na hádankovej rely na dvore Mayr-Eichberg Hof vo Wolfsbachu.

Na dvore Mayr-Eichberg Hof sa točí všetko okolo tvojich dobrodružstiev. Napínavý lampášový pochod, množstvo výletov a samozrejme hádanková rely sú len tri z nekonečného množstva možností objavovania okolia.

Dobrodružstvo vo dne aj v noci
Dvor Mayr-Eichberg Hof sa nachádza v prekrásnom regióne Mostviertel a malých dobrodruhov pozýva na veľké prázdniny. Tu si po dvore zajazdíš na historickom traktore, podnikneš nočný lampášový pochod alebo dennú túru slamených klobúkov, pričom spať budeš v skutočnej horskej chate. No to ani zďaleka nie je všetko, čo ti môže tento viac ako 630 rokov starý gazdovský statok ponúknuť.

Spletité, napínavé a plné zvierat
V okolí statku pre teba rodina Berndlovcov usporiada napínavú hádankovú rely, pri ktorej ide o slávu, česť a množstvo šikovnosti a vedomostí. V lese môžeš obdivovať líščie brlohy, v kuríne zase môžeš zbierať vajíčka. A pretože z chrbta koňa je svet najkrajší, čaká tu na teba aj množstvo dobrodružstiev v sedle. Schladiť sa môžeš v bazéne alebo bazéniku, večer si pochutnáš na klobáskach priamo z táboráka a na veľkom ihrisku si splníš všetky túžby. A ak sa ti ešte stále bude máliť, odporúčame podniknúť výlet napr. do blízkeho zvieracieho parku, do vodného sveta alebo do údolia Mendlingtal k žľabu na splavovanie dreva.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu