Mönichkirchen-Mariensee

Zatiaľ čo si malí užívajú, veľkí si vychutnávajú zimné slnko v útulnej atmosfére ratanových plážových košov – alebo útulnú atmosféru na jednej z mnohých chát.

Mönichkirchen je klasikou medzi lyžiarskymi strediskami. Okrem rodinných zjazdoviek, zábavného parku a turistických snežnicových túr tu možno nájsť množstvo útulných miest na chvíľku oddychu. Zimná dovolenka, ktorá už ani nemôže byť viac pohodovejšia!

Všetko, čo potrebujete k zimnej dovolenke

V Mönichkirchene s vysokou garanciou snehu sa splnia všetky želania. Zábavný park s prvkami, ako sú zábradlia, skoky, ostré zákruty, Butterbox a Crazy-Hill, pozýva na zažívanie dobrodružstiev; ratanové plážové koše a ležadlá pri chatách zase na oddych, skôr ako vyrazíte po 13,5 zjazdovkových kilometroch s prekrásnym výhľadom opäť do doliny.

Najväčšie atrakcie 2021/22

  • novovybudovaná údolná stanica s nákupnou časťou
  • moderná požičovňa lyží s najmodernejším vybavením
  • lyžiarska škola a detský lyžiarsky svet s 1 tanierovým vlekom a 1 lanovým vlekom
  • fotopoint a trať skimovie, na ktorých si môžete urobiť fotografie na pamiatku
  • bezplatné WiFi pripojenie pri staniciach lanovky

Skipasy individuálne a rýchlo

Veľmi rýchly vstup do lyžiarskeho strediska umožňujú štyri nové automaty na vyzdvihnutie skipasov. Ak si skipasy zarezervujete online, môžete si ich na mieste previesť na kartu Keycard alebo vyzdvihnúť na automate s poukazom – väčšinou bez čakania! S novými poldennými skipasmi si môžete naplánovať lyžovačku individuálne podľa svojich predstáv (dostupné sú aj 3-, 4- alebo 5-hodinové skipasy!).

Ceny a otváracia doba pre zimnú sezónu 2021/2022
  Ceny skipasov Celodenný skipas dospelí: € 39,50
Celodenný skipas deti: € 20,50
Otváracia doba Od decembra 2021 do 31. januára 2022 – od 9.00 do 16.00 hod. Od 1. februára 2022 do polovice/konca marca 2022 – od 9.00 do 16.30 hod.
Kontakt Lyžiarske stredisko Erlebnisalm-Mönichkirchen:  
T +43 (0) 2649 / 20906
office@schischaukel.net
I www.schischaukel.net

Tá pravá ponuka pre každého

Rekreační lyžiari si môžu vychutnať nádherný výhľad na východný okraj Álp z panoramatickej zjazdovky. Na cvičnej lúke v detskom lyžiarskom svete robia do snehu svoje prvé oblúky tí najmenší. Pre skialpinistov a lyžiarov sú všetky zjazdovky otvorené každý pondelok a štvrtok od ukončenia prevádzky vleku až do 20.30 hod. (cena: 9,50 €, s výnimkou času zasnežovania).

Mimo zjazdovky

Dobrodružne je aj počas zimnej alebo snežnicovej turistiky, predovšetkým keď navštívite vyhliadkovú plošinu Almschaukel vo výške 1 315 m – pokojne aj so sprievodcom. Bežkári zase môžu na 60 bežkárskych kilometroch panoramatickej trate Wechsel (vstup v Mariensee) okrem jedinečných výhľadov objaviť aj skvelé možnosti na oddych.

 

Viac o lyžiarskom stredisku Mönichkirchen-Mariensee Kúpiť lístok online