Mönichkirchen-Mariensee

Zatiaľ čo si malí užívajú, veľkí si vychutnávajú zimné slnko v útulnej atmosfére ratanových plážových košov – alebo útulnú atmosféru na jednej z mnohých chát.

Mönichkirchen je klasikou medzi lyžiarskymi strediskami. Okrem rodinných zjazdoviek, zábavného parku a turistických snežnicových túr tu možno nájsť množstvo útulných miest na chvíľku oddychu. Zimná dovolenka, ktorá už ani nemôže byť viac pohodovejšia!

Všetko, čo potrebujete k zimnej dovolenke

V Mönichkirchene s vysokou garanciou snehu sa splnia všetky želania. Zábavný park s prvkami, ako sú zábradlia, skoky, ostré zákruty, Butterbox a Crazy-Hill, pozýva na zažívanie dobrodružstiev; ratanové plážové koše a ležadlá pri chatách zase na oddych, skôr ako vyrazíte po 13,5 zjazdovkových kilometroch s prekrásnym výhľadom opäť do doliny.

To budete žasnúť!

Vďaka miernej rodinnej zjazdovke, dvom lyžiarskym školám a na atrakcie bohatému detskému svetu sa aj z tých najmenších stanú sebaistí lyžiari. Náš tip na prenocovanie pre rodiny: zimné dobrodružné prázdniny v penzióne Alpengasthof Enzian. Ten sa totiž nachádza nielen priamo pri zjazdovke, no pre deti má každý deň pripravené aj nové dobrodružstvo.

Mimo zjazdovky

Dobrodružne je aj počas zimnej alebo snežnicovej turistiky, predovšetkým keď navštívite vyhliadkovú plošinu Almschaukel vo výške 1 315 m – pokojne aj so sprievodcom. Bežkári zase môžu na 60 bežkárskych kilometroch panoramatickej trate Wechsel (vstup v Mariensee) okrem jedinečných výhľadov objaviť aj skvelé možnosti na oddych.

 

Viac o lyžiarskom stredisku Mönichkirchen-Mariensee Kúpiť lístok online