Dni plné pôžitkov pre milovníkov vína v údolí Kamptal

Fantastická krátka dovolenka pre milovníkov vína v južnej časti regiónu Waldviertel

190,- Eur na osobu v dvojlôžkovej izbe Vyžiadať ponuku Obdobie ponuky

Vína z údolia Kamptal nadchýnajú pôžitkárov, ako aj odborníkov! Zážitkový svet vín LOISIUM WeinWelt, vínna cesta WEINWEG Langenlois a bohatý sortiment vín v prevádzke Eisenbock’s Strasser Hof – to sú tri najväčšie zaujímavosti zo sveta vína a vinárstva, ktoré môžete spoznať počas dní plných pôžitkov pre milovníkov vína v údolí Kamptal „Wein.Genießertage.Kamptal“. Čo všetko v sebe ukrýva táto svieža letná ponuka južnej časti regiónu Waldviertel? Len čítajte ďalej …

Sviežosť a rieky severu spolu s množstvom hodín slnečného svitu vytvárajú z údolia Kamptal v okolí Langenlois špičkovú vinohradnícku oblasť. Prežite tri dni v jednom z najvýznamnejších rakúskych regiónov preslávených svojím bielym vínom. Jeho pôžitky si môžete dokonale vychutnať na pomedzí regiónov Waldviertel a Weinviertel v prevádzke Eisenbock’s Strasser Hof!
Vedeli ste, že Straß je už desaťročia oceňovanou vinárskou obcou? Môžete sa o tom sami presvedčiť počas svojej trojdňovej dovolenky plnej pôžitkov! Okrem ubytovania na dve noci vrátane vidieckych raňajok formou bufetu na vás totiž čaká štvorchodové vínne menu so špeciálne vybraným vínom.

Láska k regiónu, ktorú môžete vidieť aj ochutnať! Okrem elegantných vín kladie rodina Eisenbockovcov veľký dôraz aj na miestne a sezónne výrobky, ktoré predstavuje inovatívnym spôsobom. Útulné ubytovanie vás bude rozmaznávať tradičnou kultúrou kamptalskej pohostinnosti, vychýrenými špecialitami waldviertelskej kuchyne a bohatou ponukou regionálnych vín.

Spoznajte nielen ľudí, ale aj nádherné vinohrady tohto regiónu! Čo tak napríklad na túre pre skutočných milovníkov vína? Na VÍNNEJ CESTE Langenlois môžete doslova ochutnať celé údolie Kamptal. To isté platí aj pre putovanie po stopách vína v zážitkovom svete vín LOISIUM WeinWelt. Tu sa pôsobivým spôsobom dozviete všetko o výrobe vína. Na prehliadke vínneho lisu, starých pivničných chodieb a modernej pivnice s cisternami na víno.

Korenisté, viacvrstvové, vysokokvalitné: Určite vám je hneď jasné, prečo sú kamptalské vína odrôd Veltlínske zelené a Rizling rýnsky preslávené po celom svete. Tak na čo ešte čakáte? Prežite naozajstné „dni plné pôžitkov pre milovníkov vína v údolí Kamptal“!

Zahrnuté služby

 • 2 noci vrát. vidieckych raňajok formou bufetu
 • 4-chodové vínne menu so špeciálne vybranými vínami
 • Putovanie po stopách vína LOISIUM s „mobilným sprievodcom“ vrát. ochutnávky vín
 • Degustačnú súpravu a zapožičanie kľúča na otvorenie „vínneho sejfu“ (NE – ŠT) alebo degustačnú súpravu a poukážky do vinohradníckeho šenku“ (PI – SO) na VÍNNEJ CESTE Langenlois
 • Bezplatné využívanie sauny a parnej komory

Informácie o cenách

 • Eisenbock’s Strasser Hof***, Straß/Straßertal
  Cena balíčka za osobu v dvojlôžkovej izbe 190,- EUR
  Príplatok za jednolôžkovú izbu od 22,- EUR

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

 • možná rezervácia 19.05.2021 až 31.10.2021

Organizátor

Destination Waldviertel GmbH
A-3910 Zwettl, Landstraße 16/1/2, č. usporiadateľa: 2014/0053
Platia všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Waldviertel GmbH – nájdete ich na www.waldviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Dni plné pôžitkov pre milovníkov vína v údolí Kamptal

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.