Váš Egon Schiele zážitok

od 171,- Eur Paušál na osobu v dvojposteľovej izbe Vyžiadať ponuku Obdobie ponuky


Váš Egon Schiele zážitok

V rámci zážitku z tvorby Egona Schieleho, po stopách tohto umelca rakúskej moderny. V maliarovom  rodnom dome na železničnej stanici získate autentický obraz o jeho detstve. Objavte Schieleho rodné mesto a získate veľa zaujímavých poznatkov o meste Tulln a o jeho najznámejšom rodákovi. 

Ak sa zaujímate o motívy, ktoré Schieleho inšpirovali, odhalíte ich  v múzeu Egona Schieleho. V priestoroch  opustenej väzenskej budovy v  tullnerskej dunajskej oblasti (Tullner Donaulände) získate prehľad o raných dielach Egona Schieleho, ako aj o jeho detstve a svete na prelome storočí. 

Na záver prospejú mimoriadne hodiny strávené na výstavách a záhradných ukážkach, čím získate veľa hodnotných vedomostí ako inšpiráciu pre vlastnú záhradu. Vychutnajte si prekrásny pohľad z vrcholca 30 metrov vysokého stromu na túto oázu pokoja.

Nechajte sa prekvapiť, veľa zábavy!

Ponúkané služby:

  • 2 x prenocovanie v 4-hviezdičkový hotel****  Tullne
  • 1 x Vstup do múzea Egona Schieleho 
  • 1 x Vstup do DIE GARTEN TULLN (záhrad v Tullne)
  • 1 x V cene je zahrnutý údaj o prenocovaní podľa zákona
  • 1 x Egon Schiele dort z Café Wagner

Paušálna cena za osobu v dvojposteľovej izbe: € 202,00 
Jednolôžková izba na vyžiadanie, extra noc na vyžiadanie

Není zahrnuto:
Daň z ubytovacího zařízení 1,60 € p.p./den (od 15 let, platí se místně)

Organizátori:
Donau Niederösterreich Tourismus GmbH, A-3620 Spitz na Dunaji, Schlossgasse 3, číslo GISA: 13094941
Uplatňujú sa všeobecné podmienky spoločnosti Donau Niederösterreich Tourismus GmbH - tieto nájdete na adrese www.donau.com/impressum.

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 08.04.2023 až 30.10.2023

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Váš Egon Schiele zážitok

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.