´Vinárska jeseň.VinobranieWachau

Pomôžte mi pri vinobraní

Dolné Rakúsko oslavuje svoje vlastné ročné obdobie, vinársku jeseň!
Od polovice augusta do konca novembra prebieha najväčšia stredoeurópska séria vinárskych podujatí – Srdečne vás pozývame na vinárske festivaly, prechádzky po viniciach, prísaha strážcov vinohradov, ďakovné dožinky, ochutnávky mladého vína, krsty vína a mnohé ďalšie pestré regionálne vinárske slávnosti.

V regiónoch Wachau a Kremstal ponúkajú mnohí vinári komfortné, moderne zariadené izby v srdciach vinohradov alebo s výhľadom na vinice. Skutočný oddych je, keď s pohárom vína v ruke sledujete, ako slnko zapadá nad malebnou krajinou.

Počas vinobrania môžete podľa chuti a nálady ísť buď pomáhať, alebo sa prizerať priamo do vinohradu. Vinári prezentujú svoje viacnásobne ocenené vína na komentovaných ochutnávkach.

To najlepšie z Wachau môžete objaviť počas cyklotúry po regióne a plavby loďou na trase Krems – Spitz

Ponúkané služby:

  • 2x noc vrát. raňajok u vinára
  • 1x uvítací nápoj
  • 1x účasť na vinobraní
  • 1x ochutnávka vína
  • 1x zapožičanie bicykla na 1 deň
  • 1x plavba loďou na trase Krems – Spitz (jednosmerná plavba)

Paušálna cena na osobu bez ubytovacieho poplatku:      od 142,00 € v dvojlôžkovej izbe

Organizátor:
Donau Niederösterreich Tourismus GmbH, A-3620 Spitz an der Donau, Schlossgasse 3, číslo GISA: 13091941
Uplatňujú sa všeobecné podmienky spoločnosti Donau Niederösterreich Tourismus GmbH - tieto nájdete na adrese www.donau.com/impressum

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 01.10.2023 až 04.11.2023 (Arrival possible from Sunday to Thursday!)

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na ´Vinárska jeseň.VinobranieWachau

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.