Zimný balíček Gschoadwirt

Dovolenka na bežkách v stredisku St. Aegyd am Neuwalde

Idylický Gscheid medzi strediskom St. Aegyd am Neuwalde a Mariazell je ideálnym miestom na zimné radovánky. Prenocujte v pohodlí a útulne v čistučkom penzióne Gschoadwirt ďaleko od ruchu mesta. Do siete bežkárskych tratí vstúpite zo strediska Nordisches Zentrum St. Aegyd na úpätí vrchu Gippel a Göller s vlastným zapožičaným výstrojom priamo pred vchodovými dverami.

O ubytovaní
Ideálne miesto na zábavu, oddych, diskusiu, rozhovory – to všetko a k tomu pohár dobrého vína nájdete v útulnom penzióne Gschoadwirt. Sezónne jedlá a takisto aj nápoje, príjemné prostredie a priateľská atmosféra dodávajú tomuto zariadeniu vlastné čaro. V zime si môžete zašportovať na bežkárskej trati, ktorá sa nachádza hneď vedľa penziónu. Vybavenie na tento účel je k dispozícii v požičovni penziónu. Stredisko Göllerlifte (ťahacie vleky a vlek pre začiatočníkov) je vzdialené 1,9 km. Penzión má kompletne zrekonštruované izby v modernom vidieckom štýle.

Zahrnuté služby

  • 2 prenocovania vrát. polpenzie
  • Bezplatný výstroj na bežecké lyžovanie (lyže, palice, topánky) na 1 deň
  • Poplatok za využívanie bežkárskych tratí na 1 deň

Informácie o cenách

Cena za osobu:

  • V dvojlôžkovej izbe 139,- EUR
  • V jednolôžkovej izbe 149,- EUR
  • Cena za deti na požiadanie

SECURE BOOKING
In case of a new booking for your stay between 04.12.2021 till 03.04.2022, a cancellation free of charge is possible in connection with Covid-19 restrictions up to 48h before arrival. Further information regarding the Secure Booking Campaign as well as the currently valid cancellation conditions can be found under www.mostviertel.at/en/secure-booking.

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 01.12.2021 až 31.03.2022

Organizátor

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Es gelten die Allgemeinen Geschäftsbedingungen der Mostviertel Tourismus GmbH - diese finden Sie unter www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Zarezervovať ponuku

Opýtať sa na Zimný balíček Gschoadwirt

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.