Oddych pre rodičov a zábava pre deti: biofarma Sunnseit’n

Biofarma Sunnseit’n môže malým dobrodruhom ponúknuť veľa bonusov. A keď vravíme „veľa“, myslíme tým vlastný dom, ktorý je určený výlučne na hranie.

Na biofarme Sunnseit’n môžeš priložiť ruku k dielu a vypomáhať, blázniť sa v domčeku na hranie alebo si vychutnať zimný táborák pri potoku. Zohriať sa možno pri maznaní zvieratiek, pretože tu už na teba túžobne čakajú naše králiky a morské prasiatka!

Z dobrodruha profesionálny farmár!
Bol si sa už niekedy šmýkať na bale sena? Na plastovom vrecku naplnenom senom budeš fičať dole kopcom ešte rýchlejšie ako na sánkach. Spoločnosť ti pritom bude vždy robiť náš domáci psík Rocky. Ale pozor: nerád prehráva. Ak budeš rýchlejší, potom – pozor! – ukradne ti nové boby rovno spod zadku. Naše kravičky a teliatka v stodole ťa už netrpezlivo očakávajú. Chcú byť podojené a samozrejme aj pohladkané. To sa páči aj nášmu kocúrovi Charliemu, ktorý má maznanie a čerstvo nadojené mlieko zo všetkého na svete najradšej.

Dospelým vstup zakázaný!
Po zábavných hodinách strávených v snehu alebo dlhej zimnej túre sa môžeš skvelo zohriať pri piecke na drevo v detskom domčeku na hranie. Je to ideálne útočisko počas mokrých a studených dní, pretože sa tam nachádza 1 000 rôznych vecí na zábavu – a rodičia majú dovnútra vstup prakticky zakázaný. Tí si medzitým posedia v príjemnej saune a budú načúvať zurčaniu potôčika. Takže zbaľ svoju rodinu a príď nás navštíviť! Už sa na teba tešíme.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu