Párty a dobrodružstvá: na farme Ofnerhof

Na farme Ofnerhof čakajú na malých dobrodruhov počas dňa dobrodružstvá a v noci tancovanie na diskotéke a napínavé sánkovanie pri svetle fakieľ.

Na farme Ofnerhof existuje všetko, po čom len srdcia malých dobrodruhov môžu túžiť. Na programe je nielen lyžovanie, ale aj sánkarská krajina a diskotékový večer, ako aj oveľa viac. Tu sú prázdniny ešte prázdninami, pretože počas týchto dní v roku sa smie robiť (takmer) všetko!

Od dobrodružstiev na zjazdovke počas dňa...
Farma Ofnerhof má pre aktívnych dobrodruhov ideálnu polohu. Nachádza sa iba niekoľko minút peši od rodinného lyžiarskeho strediska, kde sa môžeš naučiť lyžovať alebo snowboardovať. Tam sa nachádza aj ozaj skvelé, zimné detské ihrisko, kde na teba čaká množstvo iných detí a guľovačiek. Dokonca si môžeš zajazdiť aj na domácej bobovej a sánkarskej dráhe! V obci sa tiež môžeš zúčastniť zaujímavých túr na snežniciach a ako Ötzi putovať zimnou krajinou.

… po nočnú párty na zjazdovke
Aj keď sa zotmie, dobrodružstvá ešte stále nekončia. Zvlášť napínavé je nočné lyžovanie v miestnom rodinnom lyžiarskom stredisku, a veľmi obľúbené sú aj veselé diskotékové večery. Áno, u nás smú chodiť na diskotéky a tancovať na nich už aj tí najmenší. Milovníkov veľkých dobrodružstiev čaká nočný slalom na sánkach pri svetle fakieľ. To nielenže krásne vyzerá, ale je aj naozaj zábavné. Vidíš: na farme Ofnerhof sa toho deje naozaj veľa. Jednoducho nevyjdeš z nemého úžasu.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu Prejsť na online rezerváciu