Pečenie sušienok a lyžovanie: na farme Bodenhof

Advent a lyžovanie, to je skvelý čas. Mimoriadny je však až vtedy, keď ho stráviš na správnom mieste so správnymi ľuďmi.

Na farme Bodenhof pre seba určite nájdeš to správne miestečko. Na jednej strane v pekárni, ktorá rozvoniava doďaleka, ale aj na zjazdovke, kde na teba čakajú nekonečné dobrodružstvá. Poriadne strašidelné to bude aj pri našom fakľovom sprievode, ktorý nadchne skutočne všetkých.

Kde to vonia sušienkami…
Farma Bodenhof je perfektným miestom na zažitie dobrodružstiev, ako je sánkovanie v lese a ochutnávanie legendárnych receptov na sušienky pani Schennerovej, či dokonca ich vlastnoručné pečenie. Môžeš si vykrojiť viac ako 20 rozdielnych druhov, prizerať sa pečeniu a samozrejme ochutnávať, koľko len chceš! A počul si už? Údajne tu dokonca pomáhal piecť aj Ježiško, pričom polovicu cesta zjedol ešte pred vykrajovaním.

… a zaváňa čistým dobrodružstvom.
Povedz… sánkoval si sa už niekedy zasneženým lesom alebo si sa zúčastnil fakľového sprievodu pri svite mesiaca? Áno, skutočne ide o niečo iba pre mimoriadne odvážnych hostí farmy Bodenhof. Aj cez deň tu možno vo všetkých kútoch niečo zaujímavé zažiť. Napríklad pri súťaži v stavaní snehuliakov, v ktorej sa oceňujú najkrajší a najväčší snehuliaci. A samozrejme na lyžiarskom svahu, kde otestuješ svoje lyžiarske schopnosti ešte predtým, ako v stajni na tvoje hladkanie počká niekoľko koníkov! Na čo ešte čakáš? Príď nás navštíviť!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu