Po stopách Asterixa a Obelixa: Galia v regióne Waldviertel

Galia sa teraz nachádza v regióne Waldviertel. A to priamo pri obrovských rybníkoch, kde ťa vo vode aj na pevnine láka množstvo dobrodružstiev.

V malej galskej dedinke uprostred regiónu Waldviertel sú na programe dňa samé dobrodružstvá. Je tu všetko, čo je zábavné, od rybárčenia cez guľovačky až po napínavý lov na rezne! Toho by sa určite radi zúčastnili aj Asterix s Obelixom.

Žiť ako Galovia
Asterix a Obelix sú dvaja úplne najväčší dobrodruhovia. Kde by teda bolo lepšie tráviť dobrodružné prázdniny ako v galskej dedinke uprostred regiónu Waldviertel? No práve! V drevenom zrube s krbom si môžeš so svojimi rodičmi založiť oheň a pripraviť kôš s domácimi grilovanými špecialitami. Ozaj, každú nedeľu v mesiaci grilujeme originálne galské prasiatko – to by Obelixovi určite chutilo! Možno raz prídeš ochutnať?

Potulky lesom
Mimoriadne pekné sú v zime dlhé prechádzky lesom, kde na návštevníkov vždy čaká nejaké dobrodružstvo. Niekedy sú to divoké zajace, starý hrot oštepu na zemi alebo jednoducho perfektná palica, ktorou si možno prerážať cestičku lesom. Mimoriadne napínavé je detské rybárčenie, pri ktorom si vyzbrojený udicou sadneš na kraj veľkého jazera na postriežku. Samozrejme, že vo waldviertelskej Galii sa nachádza aj skvelé dobrodružné ihrisko – alebo sa vyblázniš na jednej z našich poľovačiek na rezne. Tešíme sa na teba!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu