Po stope dobrodružstva: zimná dovolenka na farme Bahnhof

Na farme Bahnhof a jej okolí je toho vždy čo zažiť. Ideálne pre malých dobrodruhov, ktorí nemajú strach z rýchlej jazdy na boboch ani rozprávajúcich zvieratiek.

Deň začína tichým šumením vlakového snežného pluhu, zatiaľ čo sa ty budeš na svoje dobrodružstvá posilňovať pri raňajkách. Radšej si ešte daj dupľu, pretože zimná dovolenka na farme Bahnhof si pre teba pripravila ešte niekoľko prekvapení!

Expedícia „Snežnice“ a „Jazdenie v hlbokom snehu“
V okolí Ötschera sa dá zdolať množstvo dobrodružstiev. Perfektný prehľad si zabezpečíš na napínavej túre na snežniciach na lúku Sommerau. Z lúky totiž vidíš nadol až k vodnej nádrži, k nám na Bahnhof a ešte oveľa ďalej! Na Joachimsbergu potom na teba bude čakať 100 haflinských koní. Po hodine jazdenia v hale sa ide priamo do prírody cez hlboký sneh – buď v sedle alebo v pohodlnom koči.

Kde zvieratá rozprávajú a koberce lietajú
Ešte stále nemáš dosť? Potom musíš určite navštíviť areál Anna-Land! Tam stretneš hovoriace zvieratká a koberec, na ktorom preletíš až na kopec. Celkom bez pluhu, zato však štýlovo, pôjdeš nadol bobmi v centre prírodného parku! Tam môžeš ukázať aj svoje schopnosti pri stavaní skokanských mostíkov a skutočne si zaskákať. Alebo pôjdeš peši na kopec Tirolerkogel a po šálke horúcej čokolády sa zvezieš na sánkach opäť nadol. Je však úplne jedno, čo chceš zažiť: my sa už na teba tešíme!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu