Annaberg

Annaberg vás presvedčí nielen svojím fantastickým výhľadom do diaľky. Vďaka rozmanitej ponuke zjazdoviek a voľnočasových aktivít by tu človek rád zotrval aj dlhšie.

Zatiaľ čo sa deti bláznia na snehu, dospelí si v Annabergu vychutnávajú fantastický výhľad na Ötscher. Áno, taká by mala byť dovolenka. Predovšetkým ak vyhľadávate rozmanité zjazdy a dobrodružstvá aj mimo zjazdovky.

Dobrodružné zimné ihrisko
Annaberg nadchýna rovnako mladých, ako aj starších. Predovšetkým rodiny sa tu cítia zvlášť dobre. Mimoriadne rodinne sa mimochodom možno ubytovať v novom stredisku JUFA Bergerlebnis-Resort Annaberg, kde na najmenších čaká ihrisko a vodné šmýkačky a na veľkých zase bohatá wellness zóna.

Dlhé zjazdovky a panoramatické výhľady
Na objavenie tu čaká skvelých 12,5 zjazdovkových kilometrov s 6 vlekmi, na ktorých smú deti do 6 rokov jazdiť zdarma.

Mimo zjazdovky
Dovolenku dopĺňa romantická jazda na saniach s konským záprahom alebo návšteva v jazdiarni. Kto si radšej vychutnáva jedinečné výhľady, tomu odporúčame zimnú alebo snežnicovú turistiku, resp. vychádzku na 18 bežkárskych kilometroch (klasický aj korčuliarsky štýl).

NOVINKA: Anna-Park
Nový park Anna-Park s dvoma freestylovými zónami ponúka zábavu a akciu pre dospelých aj deti. V zóne „Family“ je možné vyskúšať prvé freestylové figúry na šmykoch a skokoch. Zóna „FunCross“ očakáva začiatočníkov a profíkov so svojimi ostrými zákrutami, snehovými dunami a skokmi v dĺžke 800 m a na dvoch rôznych trasách.

Top termíny:

Viac o lyžiarskom stredisku Annaberg