Rozmanitá rodinná aréna St. Corona am Wechsel

Keď sa strieda hlasný detský smiech s veselým vyzývaním do hry, potom ide určite o rodinnú arénu!

Rozmanitá rodinná aréna v St. Corona am Wechsel je obľúbeným cieľom pre rodiny. Vzdialená iba 80 minút od Viedne ponúka St. Corona všetko, čo začiatočníci potrebujú na perfektný štart do zimného športu!

Eldorádo pre deti
Rodinná aréna v St. Corona am Wechsel nadchýna najmladších lyžiarov svojimi veselými lyžiarskymi a snowboardovými kurzami, konceptom Ski-Light a príjemnými súkromnými kurzami. Na 350 metrov dlhom tanierovom vleku, ako aj pásových vlekoch s dĺžkou 90, 35 a 9 metrov to však nie je až také ťažké.

Zjazdovková zábava cez deň aj v noci
O bohatú snehovú zábavu sa okrem toho stará aj zimný park so snehovými násypmi a U-rampou, ako aj špeciálnym zariadením Fun, Speed & Racing Area. Aj na zimnom ihrisku s kopcom na snehové hry si užijete dostatok zábavy. Zvlášť dobrodružne je tu v piatok a sobotu, pretože vtedy sú zjazdovky otvorené vďaka umelému osvetleniu až do 20.00 hod.!

Mimo zjazdovky
Kto sa radšej sánkuje ako lyžuje, preňho je vhodnou alternatívou jedinečný Bobland. Na drevenej terase novej prevádzky Wechsel Lounge, ktorá je chránená proti vetru, možno celkom pohodlne sledovať pestré dianie naokolo. Návšteva sa určite oplatí! 

Viac o rodinnej lyžiarskej aréne St. Corona am Wechsel