Vôňa vzduchu v stodole aj na svahu: rodinný penzión Kobichl

Keď sa z mini poníkov stanú najlepší priatelia a každý deň ťa láka nové dobrodružstvo na zjazdovke, vtedy sú prázdniny vždy prikrátke!

Naše mini poníky, kravičky a ich teliatka sa tvojej návštevy nevedia dočkať. Na programe je potom hladkanie zvieratiek. Na zjazdovke sa z pluhárov rýchlo stanú malí zjazdoví profíci, a potom na teba čaká ešte aj guľovačka!

Zábava v stajni s našimi mini poníkmi a hebkými zajačikmi
Už skoro ráno na teba v stajni čakajú na pohladkanie mini poníky a hebké zajačiky. No to už k dverám stajne dolieha múkanie, pretože kravičky a prasiatka chcú byť tiež nakŕmené. Po dobre vykonanej práci si potom sami môžete ísť z kurína zobrať vajíčka na raňajky! Po výdatných raňajkách v útulnej jedálni sa čerstvo posilnení vydáte na lyžiarsky svah na rýchlokurz, vďaka ktorému za okamih zdoláte všetky modré zjazdovky ako profíci!

Po kúzelnom koberci hore na kopec
Hneď za rohom sa nachádza lyžiarske stredisko Annaberg, kde sa staneš šéfom zjazdovky a okrem toho sa môžeš skvele posánkovať. To najlepšie: sánky nemusíš ťahať nahor, nieto ešte šliapať nahor sám, pretože nato tu je dopravný pás. To sa budeš hneď cítiť ako Aladdin na kúzelnom koberci. Keď sa vrátiš späť na farmu, pôjdeš ešte raz do stodoly pozdraviť zvieratká, a potom sa v našej herni so stolným tenisom a inými trikmi môžeš vyblázniť do sýtosti. Takže hurá na Annaberg!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu