Vrchol chatového pôžitku: naša chatová hra

Nazbierajte tri pečiatky počas Leta na horách a vyhrajte mnoho skvelých cien.

Potešenie, ktoré sa oplatí nielen pre žalúdok: Naša chatová súťaž vás zavedie k tým najlepším hostiteľom na horách s vynikajúcim vzduchom a – s trochou šťastia – vám umožní získať aj jednu z mnohých výhier.

21 chát a 3 pečiatky – to je kľúč k mnohým výhram

Na našich chatách dostanete nielen tie najchutnejšie dobroty, ale aj pečiatky do turistického pasu. Ten, kto navštívi tri rôzne chaty a v každej z nich nazbiera jednu pečiatku do svojho turistického pasu, môže svoj riadne vyplnený pas vhodiť do výherných boxov na chatách a s trochou šťastia môže vyhrať množstvo skvelých cien, ako je napríklad dovolenka na horách, dolnorakúska turistická karta alebo poukazy na uplatnenie u skvelých hostiteľov. Takže si hneď do batohu pribaľte turistický pas. Prajeme vám veľa šťastia a nádherný výstup s príjemným oddychom na chate!

Turistický pas si môžete vyzdvihnúť u zapojených chatárov od začiatku júna:

Mená víťazov chatovej súťaže budú zverejnené na konci novembra 2017. Zapojiť sa môžu všetky osoby nad 18 rokov. Žrebovanie nebude verejné. Ceny nie je možné vymeniť ani vyplatiť v hotovosti. Výherca bude po ​​žrebovaní informovaný písomne. Vymáhanie výhry právnou cestou je vylúčené. Údaje nebudú postúpené tretím osobám.