Gemeindealpe Mitterbach

Od vrcholu až do doliny odhaľuje Gemeindealpe svojim návštevníkom neustále nové prekvapenia. Kto vyhľadáva dobrodružstvá, ten ich tu určite nájde!

Akcia, zábava, výhľady, hlboký sneh, chatárske posedenia. Na popis strediska Gemeindealpe slová skoro ani nestačia. Žiaden div, že sa tu cítia v rovnakej miere vítaní freeridisti, zimní turisti aj snowboardisti.

Dobrodružstvo s výhľadom
Zažiť viac akcie, výhľadov a rozmanitosti už snáď ani nejde! So svojimi zjazdovkami v dĺžke 15,5 km a so 4 vlekmi boduje Gemeindealpe v každom ohľade. Či už jazda v hlbokom snehu alebo návšteva chaty, posedenie si tu určite vychutnáte! Či už pri jazde v hlbokom snehu alebo na chate, prípadne v hostinci Wirtshaus zum Bäreneck: zábava tu nepríde skrátka!

Hlboký sneh vo výške 1 626 metrov
Vďaka rozľahlej freeridovej zóne s najstrmejšou prírodnou zjazdovkou Dolného Rakúska, najdlhším rodinným svahom v celej spolkovej krajine, prudkým rýchlostným a ski-cross tratiam, ako aj obľúbenej oblasti Fun-Park Area a jedinečnému panoramatickému pohľadu na predné Alpy sa zima v Gemeindealpe Mitterbach stane nezabudnuteľným zážitkom.

Mimo zjazdovky
Voľnočasové aktivity v Mitterbachu siahajú od romantiky až po šport. Bežkárske trate s dĺžkou 11,5 km, korčuľovanie na ľade a curling na dedinskom námestí, ako aj zasnežená zimná turistika okolo jazera Erlaufstausee pozývajú na aktívny pohyb. Pohodlná a romantická je jazda v koči ťahanom koňmi naprieč zimnou krajinou.

Top termíny:

  • 22. februára 2020 fašiangová zábava  Gmoa OIM Gschnas
  • 7. marca 2020 Gmoa OIM preteky

Viac o lyžiarskom stredisku Gemeindealpe Mitterbach