Zauberberg Semmering

Čarovný vrch Zauberberg skutočne očaruje! A to svojím jedinečným nočným osvetľovacím zariadením, 3 km dlhou prírodnou sánkarskou dráhou a ďalšími top službami.

Kto sa lyžovania, snowboardovania či sánkovania nevie nabažiť, ten je v Zauberbergu správne. Tu totiž môžete brázdiť zjazdovky aj neskoro po 18.00 hod. večer a za dobrého osvetlenia prídete po príjemnom večeri strávenom na horskej chate rovno do doliny.

Lyžovanie a sánkovanie po práci

V nadmorskej výške 1 350 m, kam sa možno ideálne dostať aj vlakom, sa vám naskytne pohľad na čarovné lyžiarske stredisko, ktoré nadchýna deti, pretekárov aj snowboardistov. A to aj po 18.00 hod., kedy sa denne zapína umelé osvetľovanie a celé lyžiarske stredisko zažiari v nočnom lesku. Kto by chcel vedieť, koľko výškových a zjazdových kilometrov prekonal, tomu odporúčame aplikáciu „Skiline“. Zadaním čísla skipasu aplikácia automaticky vyhodnotí všetky relevantné údaje.

Podmienky ako na svetovom pohári pre všetkých!

Okrem 14 zasnežovaných zjazdovkových kilometrov a dobrodružného parku Split-Fun-Park nadchýna veľkých aj malých návštevníkov obľúbená zjazdovka svetového pohára. Takže žiaden div, že Semmering je nazývaný aj čarovným vrchom.

Mimo zjazdovky

Nadol najdlhšou prírodnou sánkarskou dráhou Dolného Rakúska so skvelými 3 kilometrami zažijú fanúšikovia sánkovania novú dimenziu zjazdu. Predovšetkým vtedy, keď sa budú sánkovať v noci. Táto rozmanitá zážitková sánkarská dráha je totiž osvetlená ako zjazdovka.

Viac o lyžiarskom stredisku Zauberberg Semmering