Lyžovanie v regióne Mostviertel

Vzrušujúci aj pokojný. A navyše s atraktívnymi cenami: to je lyžiarsky región Mostviertel – v okolí vrchov Ötscher, Hochkar, Gemeindealpe a Annaberg,

Rozmanité zjazdovky, pokojná atmosféra a nanajvýš férový pomer cien a poskytovaných služieb: v dolnorakúskom regióne Mostviertel sa zimnými športami zabaví celá rodina!

Lyžiarske strediská dolnorakúskeho regiónu Mostviertel sa rozliehajú v širokom oblúku, od Gemeindealpe Mitterbach na juhovýchode cez Annaberg a Lackenhof Ötscher až po Hochkar na západe pri obci Göstling/Ybbs. Od rodinného lyžiarskeho strediska až po tréningový kemp pre pretekárskych profíkov, od čarovného koberca až po zábavný park, od prvého snehového dobrodružstva na rozprávkovej lúke až po závratnú jazdu v hlbokom snehu ďaleko od zjazdoviek – zima v regióne Mostviertel je pripravená na každé snehové dobrodružstvo. A pre každý rozpočet: lyžiarske strediská regiónu Mostviertel potešia každú rodinu výhodnými ponukami denných výletov, krátkych dovoleniek a zimných voľných chvíľ.

Taká krásna je zima v Dolnom Rakúsku!

Webové kamery v regióne Mostviertel Ďalšie dolnorakúske lyžiarske strediská