Keyvisual Aktiv im Winter, © Gerald Demolsky

Turistika na snežniciach na vrch Rax

Krátka dovolenka na Raxe na snežniciach a s wellness.

od 230,- Eur za osobu v dvojlôžkovej izbe Vyžiadať ponuku Obdobie ponuky

Keď sa na snežniciach vydáte na púť zimnou krajinou na náhornej plošine Rax, okamžite hodíte za hlavu každodenné starosti!  Vychutnajte si jedinečný zážitok z prírody spojený s kulinárskymi špecialitami a wellness.

Región Raxalpen ponúka nádhernú prírodnú kulisu, ktorá je v zime skutočným rajom pre turistiku na snežniciach. Po túre plnej zážitkov sa v hoteli Raxalm-Berggasthof môžete zohriať pri pohári skvelého vareného vína. V hoteli Raxalpenhof rodiny Scharfeggerovcov vás budú rozmaznávať kulinárskymi špecialitami, uvoľníte sa pri masáži Lomi-Lomi, zrelaxujete vo wellness zóne a doružova sa vyspíte v útulnej izbe z prírodného dreva.

Zahrnuté služby

  • 2 noci v dvojlôžkovej izbe z prírodného dreva
  • Labužnícka polpenzia s bohatými raňajkami formou bufetu a 4-chodovým večerným menu
  • 1x varené víno na náhornej plošine Rax v hoteli Raxalm-Berggasthof
  • 1x zapožičanie snežníc (topánky a palice) na Raxe
  • Zľavy na lanovku Raxseilbahn
  • 1x masáž Lomi-Lomi (30 min.)
  • Všetky služby komplexu Raxalpen Resort rodiny Scharfeggerovcov ako využitie wellness zóny, nápoj na privítanie a ešte oveľa viac

Informácie o cenách

od 230 € na osobu v dvojlôžkovej izbe
 

Storno podmienky

Právo na odstúpenie od zmluvy podľa § 18 ods. 1 riadku 10 zákona o obchodných transakciách uzavretých na diaľku alebo mimo prevádzkových priestorov predávajúceho neplatí, ale uplatňujú sa nasledovné podmienky odstúpenia od zmluvy: V prípade stornovania z dôvodov súvisiacich s ochorením COVID-19 (karanténa, ochorenie,...) do 72 hodín pred príchodom nebudú účtované žiadne stornopoplatky. Do 72 hodín pred príchodom alebo v prípade nedostavenia sa budeme účtovať 100 % z celkovej ceny izby.

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 01.12.2021 až 30.04.2022 (Rezervácia možná počas prevádzkových hodín lanovky Raxseilbahn | okrem prázdnin)

Organizátor

Scharfeggers’s Raxalpenhof – Zuhause am Land, Preinrotte 9 in 2651 Reichenau/Rax (Rax Betriebs- und Verwaltungs GmbH, Prein 25, 2651 Reichenau/Rax). Platia všeobecné obchodné podmienky prevádzky Raxalpenhof, ktoré nájdete na www.raxalpenhof.com/de

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Turistika na snežniciach na vrch Rax

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.