Keyvisual Winter , © Gerald Demolsky

Zimné radovánky v Mitterbachu

Krátky výlet do strediska DorfResort Mitterbach am Erlaufsee

Doprajte si pár dní voľna a vychutnajte si krátky výlet do strediska DorfResort Mitterbach am Erlaufsee. Po raňajkách v príjemnej atmosfére „hor sa na svah“.
Užite si čarovný hlboký sneh a pohodové zjazdy na lyžiarskych svahoch pri Mariazellskej železnici. Kto miluje výzvy, odváži sa zlyžovať čiernu zjazdovku, najstrmší prírodný svah v Dolnom Rakúsku.
Ako vydarené zakončenie skvelého lyžiarskeho dňa nesmie chýbať príjemné posedenie v našich partnerských gastroprevádzkach strediska DorfResort.

Balíček zahŕňa:

  • 3 noci vrátane raňajok v partnerskej prevádzke strediska DorfResort
  • 3 menu DorfResort v jednej z našich partnerských reštaurácií
  • 3-dňový skipas
  • sladká spomienka

Informácia o cene:

  • v dvojlôžkovej izbe od 300,- €

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 18.01.2021 až 21.03.2021

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Zimné radovánky v Mitterbachu

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.