Zimné dobrodružstvá regiónu Mostviertel: Einkehrhof Poggau

Farma Einkehrhof Poggau ponúka ideálny zahrievací program po napínavých dobrodružstvách na svahu a každý deň ťa prekvapí novými úlohami.

Keď príde zima, potrebujú snehoví dobrodruhovia svoju základňu. Na to sa ideálne hodí: zasnežená farma Einkehrhof Poggau. Nielenže sa nachádza medzi strediskami Lackenhof a Hochkar, ale má tiež tie najlepšie sánkarské dráhy a miesta so snehovými jaskyňami, a to priamo pred dverami.

Dobrodružstvá zo snehu a ľadu
Snehuliaci, sánkarské dráhy a snehové jaskyne rastú na farme Einkehrhof Poggau kvázi rovno pred dverami. Dobré je aj to, že vďaka Hochkaru a Ötscheru majú hneď za rohom domov aj dve krásne, rodinne orientované lyžiarske strediská. Ľadové dobrodružstvá na teba čakajú v obci Lunz am See. A to vtedy, keď sa jazero zmení na obrovské klzisko! A ak aj celkom nezľadovatie, majú uprostred obce skvelú náhradu.

Naše tipy proti studeným nohám
Na farme Einkehrhof Poggau sa zohreješ pri hladkaní zvieratiek v stodole alebo pečení chleba. To budeš žasnúť: vlastnoručne upečený chlieb totižto chutí 1000-krát lepšie, ako čokoľvek iné! V zime majú naše somáriky, ovečky, kozičky, mačky a kačky ešte väčšiu náladu na hladkanie.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu