Zimné dobrodružstvá vo výške 450 m n. m.: na biofarme Lueg

Lyžovanie, stavanie sánkarských dráh alebo korčuľovanie na zamrznutom jazere Lunzer See: v regióne Mostviertel na teba čaká nezabudnuteľná zima.

Horská biofarma Lueg sa nachádza v zasneženom regióne Mostviertel v blízkosti obce Scheibbs neďaleko lyžiarskych stredísk Lackenhof a Hochkar. V nadmorskej výške 450 m sa môžeš sánkovať, stavať snežné hrady a pochutnávať si na horúcej čokoláde. Ideálna základná stanica pre tvoje zimné dobrodružstvá!

Náš tip na zahriatie: maznanie so zvieratkami v stodole
V okolí horskej biofarmy Lueg sa nachádza množstvo skvelých sánkarských dráh, na ktorým môžeš predviesť svoje schopnosti v stavaní skokanských mostíkov. Neskôr sa môžeš zahriať maznaním so zvieratkami v stodole. Tam sa na teba a tvoje hladkanie už budú tešiť kačičky, mačky, kravičky, prasiatka a domáci pes Nero. Ozaj, prvé dobrodružstvo na teba čaká už skoro ráno: teda ak sa vkradneš do kurína a z hniezd povyberáš vajíčka na raňajky!

Zábava na zjazdovke aj na dvore!
Biofarma Lueg je od zjazdoviek strediska Lackenhof, kde na teba čakajú skvelé snehové dobrodružstvá, vzdialená iba 25 minút jazdy autom. Náš tajný zimný tip však nájdeš mimo zjazdovky: keď sa dostatočne zozimí, môžeš sa korčuľovať na krásnom jazere Lunzer See. A ak nie, potom jednoducho navštíviš klzisko uprostred obce. Tam možno vždy nájsť niekoľko iných malých dobrodruhov, ktorým sa bude chcieť naháňať! Na zahriatie sa potom pôjde do sveta Haubiversum, kde si môžeš upiecť vlastný chlieb, alebo do prevádzky Mostbirnhaus Ardagger, kde na teba čakajú hruškové dobroty regiónu Mostviertel a obrovské ihrisko!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu