Zábava na snehu, © Gerald Demolsky

Balík severských športov Gschoadwirt

Beh na lyžiach a jazda na snežniciach v stredisku St. Aegyd am Neuwalde

Turistika na snežniciach medzi kopcom Gippel a Göller a škola bežeckého lyžovania v najkrajšej oblasti bežeckého lyžovania v Dolnom Rakúsku: v idylickom stredisku Gscheid medzi mestom St. Aegyd am Neuwalde a Mariazell čaká na aktívnych pôžitkárov dokonalý zimný víkend mimo zjazdoviek. Útulný penzión Gasthof Gschoadwirt slúži ako „základný tábor“.

O ubytovaní
Ideálne miesto na zábavu, oddych, diskusiu, rozhovory – to všetko a k tomu pohár dobrého vína nájdete v útulnom penzióne Gschoadwirt. Sezónne jedlá a takisto aj nápoje, príjemné prostredie a priateľská atmosféra dodávajú tomuto zariadeniu vlastné čaro. V zime si môžete zašportovať na bežkárskej trati, ktorá sa nachádza hneď vedľa penziónu. Výstroj na tento účel je k dispozícii v požičovni penziónu. Stredisko Göllerlifte (ťahacie vleky a vlek pre začiatočníkov) je vzdialené 1,9 km. Penzión má kompletne zrekonštruované izby v modernom vidieckom štýle.

Zahrnuté služby

  • 2 prenocovania vrát. polpenzie
  • 1 dvojhodinová túra na snežniciach so sprievodcom vrát. požičania výstroja
  • 1 dvojhodinový úvodný kurz bežeckého lyžovania vrátane požičania výstroja

Informácie o cenách

Cena za osobu:

  • V dvojlôžkovej izbe: 198,- EUR
  • V jednolôžkovej izbe: 218,- EUR
  • Cena za deti na požiadanie

SECURE BOOKING
In case of a new booking for your stay between 04.12.2021 till 03.04.2022, a cancellation free of charge is possible in connection with Covid-19 restrictions up to 48h before arrival. Further information regarding the Secure Booking Campaign as well as the currently valid cancellation conditions can be found under www.mostviertel.at/en/secure-booking.

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 01.12.2021 až 31.03.2022 (platí pre príchod v piatok v zimnej sezóne 2021/22)

Zarezervovať ponuku