Zábava na snehu, © Gerald Demolsky

Meyerove zimné kúzlo v stredisku Annaberg

V opojení a romanticky, na lyžiach a snežniciach v stredisku Annaberg

V zimnom stredisku Annaberg sa o hostí výborne postarajú nielen na zjazdovke. Trblietavý čarovný svet s výhľadom na vrch Ötscher si možno vychutnať aktívne, romanticky a pohodlne: pri behu na lyžiach, turistike, sánkovaní alebo jazde na saniach s konským záprahom. Romantické duše sa môžu pohodlne prejsť čarovnou zimnou krajinou na snežniciach.

O ubytovaní
Útulný penzión so samostatným apartmánovým domom sa nachádza priamo v centre Annabergu a je ideálnym východiskovým bodom vašej zimnej dovolenky. Lyžiarske svahy lyžiarskeho strediska Annaberg sú vzdialené asi len 800 m.
Krásna stará stavba viac ako 350-ročného penziónu so štvorcovým pôdorysom je viditeľná na mnohých miestach: s pevnými múrmi, klenutými chodbami a idylickým nádvorím.
Špecialitou regionálnej hostinskej kuchyne je „Annina polievka“ z byliniek s medom a „Annabergerský polievkový hrniec“, veľká misa hovädzej polievky so zeleninou, rezancami a vareným hovädzím mäsom. Atraktívne izby penziónu prešli pred niekoľkými rokmi rekonštrukciou. Niektoré izby majú balkón.

Zahrnuté služby

  • 2 prenocovania vrát. polpenzie v penzióne a apartmánovom dome Meyer (raňajky formou bufetu, večer 3-chodové menu, detské menu)
  • 2-dňový skipas v rodinnom lyžiarskom stredisku Annaberg – od náročných zjazdoviek, až po bubnové svahy a snoubordové terény
  • Túra na snežniciach so sprievodcom k oddychovej stanici Waldbauernhof vrát. výstroja a uvítacieho prípitku (min. 4 osoby) – na túru na snežniciach so sprievodcom sa treba prihlásiť deň vopred na tel. č. 0680/127 75 76!
  • Oddych po náročnom dni v hotelovej saune

Informácie o cenách

Cena za osobu:

  • V dvojlôžkovej izbe od 198,- EUR
  • Cena za deti na požiadanie!

SECURE BOOKING
In case of a new booking for your stay between 04.12.2021 till 03.04.2022, a cancellation free of charge is possible in connection with Covid-19 restrictions up to 48h before arrival. Further information regarding the Secure Booking Campaign as well as the currently valid cancellation conditions can be found under www.mostviertel.at/en/secure-booking.

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 04.12.2021 až 24.12.2021
  • možná rezervácia 07.01.2022 až 06.02.2022
  • možná rezervácia 14.02.2022 až 20.03.2022

Zarezervovať ponuku