Zima, © Niederösterreich Werbung/Kathrin Baumann

Zimné čaro Annabergu

Veselo a romanticky na lyžiach či snežniciach v stredisku Annaberg

V zimnom stredisku Annaberg sa o hostí výborne postarajú nielen na zjazdovke. Jeho trblietavý čarovný svet s výhľadom na vrch Ötscher si možno vychutnať aktívne, romanticky aj pohodlne: počas bežkovania, turistiky alebo jazdy na saniach ťahaných koňmi. Romantické duše sa môžu pohodlne prejsť čarovnou zimnou krajinou na snežniciach.
Tú správnu zjazdovku tu nájdu všetci milovníci zimných športov. Sú tu svahy vhodné tak pre začiatočníkov, ako aj profesionálov – od náročných zjazdov až po bubnové zjazdovky a snowboardový areál.

Balíček zahŕňa:

  • 2 noci vrát. polpenzie na gazdovstve alebo farme (raňajkový bufet, večer 3-chodové menu, detské menu)
  • 2-dňový skipas do rodinného lyžiarskeho strediska Annaberg
  • Túra na snežniciach so sprievodcom v prírodnom parku Ötscher-Tormäuer vrátane vybavenia a uvítacieho nápoja ALEBO sánkovanie vrátane vybavenia a detskej mapy
  • využitie domácej sauny

Cena za osobu:

  • v dvojlôžkovej izbe od € 275,-

Na túru na snežniciach so sprievodcom sa nahláste deň vopred na tel. čísle 0680/127 75 76.

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 08.12.2023 až 19.03.2024 (s výnimkou 24.12.2018 – 6.1.2019 a 04.02.– 10.02.2019)

Organizátor

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Platia všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Mostviertel Tourismus GmbH - nájdete ich na www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Zimné čaro Annabergu

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.