Zábava na snehu, © Gerald Demolsky

Zimný balíček Gschoadwirt

Dovolenka na bežkách v stredisku St. Aegyd am Neuwalde

Idylický Gscheid medzi strediskom St. Aegyd am Neuwalde a Mariazell je ideálnym miestom na zimné radovánky. Prenocujte v pohodlí a útulne v čistučkom penzióne Gschoadwirt ďaleko od ruchu mesta. Do siete bežkárskych tratí vstúpite zo strediska Nordisches Zentrum St. Aegyd na úpätí vrchu Gippel a Göller s vlastným zapožičaným výstrojom priamo pred vchodovými dverami.

O ubytovaní
Ideálne miesto na zábavu, oddych, diskusiu, rozhovory – to všetko a k tomu pohár dobrého vína nájdete v útulnom penzióne Gschoadwirt. Sezónne jedlá a takisto aj nápoje, príjemné prostredie a priateľská atmosféra dodávajú tomuto zariadeniu vlastné čaro. V zime si môžete zašportovať na bežkárskej trati, ktorá sa nachádza hneď vedľa penziónu. Vybavenie na tento účel je k dispozícii v požičovni penziónu. Stredisko Göllerlifte (ťahacie vleky a vlek pre začiatočníkov) je vzdialené 1,9 km. Penzión má kompletne zrekonštruované izby v modernom vidieckom štýle.

Zahrnuté služby

  • 2 prenocovania vrát. polpenzie
  • Bezplatný výstroj na bežecké lyžovanie (lyže, palice, topánky) na 1 deň
  • Poplatok za využívanie bežkárskych tratí na 1 deň

Informácie o cenách

Cena za osobu:

  • V dvojlôžkovej izbe 139,- EUR
  • V jednolôžkovej izbe 149,- EUR
  • Cena za deti na požiadanie

SECURE BOOKING
In case of a new booking for your stay between 04.12.2021 till 03.04.2022, a cancellation free of charge is possible in connection with Covid-19 restrictions up to 48h before arrival. Further information regarding the Secure Booking Campaign as well as the currently valid cancellation conditions can be found under www.mostviertel.at/en/secure-booking.

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 01.12.2021 až 31.03.2022

Zarezervovať ponuku