Zimné zvieracie dobrodružstvá

Dolné Rakúsko nie je len krajinou hôr, ale aj zvierat. Prečo inak by sa tu na vandrovku chodilo v sprievode somárov, lám a alpák?

Turistika s lamami a alpakami, romantické výlety naprieč širokou krajinou, zábavné oslie dobrodružstvá a hladkanie medvedíkov čistotných: dolnorakúske zvieratká sa vždy potešia návšteve – hlavne, ak máte vo vrecku kúsok cukru.

V exotickom sprievode:
na Ötscheri a v rezervácii Hohe Wand

Nezabudnuteľná túra potrebuje nezabudnuteľných sprievodcov. Náš zvierací typ: lamy a alpaky z Ötschera a rezervácie Hohe Wand. Tieto zábavné a milé tvory zaručujú nielen jedinečné momentky, no navyše sú aj veľmi krotké a bežný deň premenia na skutočný zážitok!

V pokluse prašným snehom:
v Annabergu a vo Wachau

Na koňoch nahor na Ross cez prekrásnu horskú prírodu alebo romantický a útulný zážitok vo dvojici v saniach ťahaných koňmi: v Schlaglhofe v Annabergu možno malebnou prírodou na koni jazdiť po celý rok. Zábavne a tvrdohlavo vám bude vo Wachau: tam na odvážnych výletníkov čakajú zábavné oslie dobrodružstvá.

Jeden deň zvieracím ošetrovateľom:
v prírodnej rezervácii Buchenberg

Hladkali ste už niekedy medvedíky čistotné? Alebo ste už išli na poníkovi po strmých chodníkoch a skutočne pritom preskúmavali prírodu, boli s ňou v súlade? V prírodnej rezervácii Buchenberg to môžete robiť po celý rok. Vrátane fotky s medvedíkmi čistotnými a ich kŕmenia, ako aj pikniku so somárikmi!