Získaj diplom v dojení na farme Forellenhof

Na farme Forellenhof človeku nikdy nie je zima. Kedykoľvek môže zabehnúť do stodoly a pohladkať zvieratká alebo sa pomaznať s mačičkami!

Na farme Forellenhof na teba nečakajú iba ryby v rybníku, ale aj zvieratká v stodole. Tie sa tešia zvlášť na tvoje hladkanie, ako aj malú dobrotu. Na farme a v jej okolí nájdeš veľa dobrodružstiev, ktoré by si si nemal nechať ujsť.

Získaj diplom v dojení!
Na farme Forellenhof v prekrásnom regióne Mostviertel možno v zime zažiť všeličo. Už pri tvojom príchode budú na teba a tvoje hladkanie čakať zvieratká v stodole. Tam si rovno môžeš vyslúžiť diplom v dojení od Horni, našej dojnice. To sa ti určite vyplatí, pretože kakao s vlastnoručnej nadojeného mlieka chutí dvakrát tak dobre. Už si niekedy hladkal poníka? Nie? Tak to je najvyšší čas. Jazdeckí profíci z dvora ti radi ukážu, ako na to. A samozrejme aj to, ako si možno s poníkom vyjsť na prechádzku alebo si na ňom zajazdiť! Nezabudni sa však neskôr ešte pohrať s Lilo a Stitsom, dvomi mačacími maznáčikmi na dvore.

Dobrodružná rely na farme
Dobrodružstvá tu možno zažiť nielen v stodole. Okolo farmy ťa čaká množstvo lúk a cestičiek, ktoré sa perfektne hodia ako sánkarské dráhy. Už si niekedy staval svoj vlastný skokanský mostík? Tu sa to dá výborne! Okrem toho tu možno podnikať napínavé zimné túry a potom sa na zahriatie utiahnuť do útulnej izbičky. Želáme ti veľa šťastia počas herného večera!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu