Zo zjazdovky k hebkým ovečkám: na farme Althammerhof

Na farme Althammerhof bývajú Schneidhoferovci so svojimi hebučkými ovečkami, a to hneď neďaleko strediska Zauberberg, kde na teba čakajú špičkové zjazdovky!

Farma Althammerhof je ideálnym základným táborom pre dobrodružstvá malých lyžiarskych začiatočníkov aj profíkov. Najlepšie sa tu po dlhom dni strávenom na zjazdovke ohreješ v stodole. Tam na teba totiž čakajú roztomilé ovečky a niekoľko ďalších zvieratiek na pohladkanie.

Dobrodružstvá s výhľadom na lyžiarske stredisko Zauberberg Semmering
Farma Althammerhof je neuveriteľne krásna. Nachádza sa vo fakt veľkej nadmorskej výške 850 m a okolo nej možno vidieť vrcholy kopcov Semmering, Rax a Schneeberg. Tam na Semmeringu, vo vzdialenosti iba 20 minút jazdy autom, môžeš zažívať skvelé dobrodružstvá na zjazdovkách. Koniec koncov tu budeš lyžovať dole kúzelným vrchom, a ten je vychýrený svojimi skvelými trasami, super lyžiarskymi školami a útulnými chatami, kde ponúkajú tradičné knedličky plnené slivkovým lekvárom!

Hrozne veľa roboty!
Na farme Althammerhof sa možno skvele sánkovať. Lúky okolo domu sa perfektne hodia na stavbu vlastných skokanských mostíkov a zábavných prekážok – alebo na zahájenie tej či onej guľovačky. Čomu sa rodina Schneidhoferovcov, ktorí dvoru šéfujú, vždy poteší, sú pomocníci v stodole. Keď sa tam budeš usilovne starať o ovečky, bude ich srsť zvlášť hebká, a rovnako tak aj vlna, z ktorej Schneidhoferovci vyrábajú skvelé predmety. Ako vyzerajú potom uvidíš priamo na farme Althammerhof. Takže: Čoskoro sa uvidíme!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu Prejsť na online rezerváciu