Zvieracie dobrodružstvá na farme St. Annahof

V zime to na farme St. Annahof vonia Vianocami a dobrodružstvom. Zatiaľ čo sa v rúre pečú vanilkové rožky sa ty môžeš vyblázniť na sánkarských svahoch!

Na farme St. Annahof v zasneženom regióne Waldviertel sa vždy niečo deje. Tu si môžeš napiecť chutné vanilkové rožky, zobrať koníky na prechádzku a počas jazdy v saniach ťahaných huskyami vychutnávať husté lesy a prekrásne výhľady.

Kde sa koníky berú na prechádzku a sane ťahajú psy
Prekrútený svet farmy St. Annahof: tu sa koníky berú na prechádzku, zatiaľ čo psy ťahajú sane idylickou prírodou. A nielen nejaké psy, ale praví waldviertelskí huskyovia, ktorí len čakajú na to, aby s tebou zažili zimné dobrodružstvo. Potom sa zohreješ pri pečení vanilkových rožkov v teplej pekárni a pustíš sa do vianočného majstrovania. Veď vlastnoručne vyrobené vence a slamené hviezdy sú najkrajšie!

Zimná dobrodružná krajina regiónu Waldviertel
V regióne Waldviertel sa nachádzajú perfektné svahy na sánkovanie, pretože nie sú ani príliš strmé, ani príliš ploché. Malým milovníkom adrenalínu odporúčame, aby si sily vyskúšali v stavaní skokanských mostíkov. Ešte viac športových dobrodružstiev nájdeš na bežkárskej dráhe alebo pri turistike na snežniciach cez začarované lesy predtým, ako sa ti oči neskoro popoludní rozžiaria svetlami vianočných trhov. Skvelý tajný tip farmy St. Annahof: na zámkoch Rosenau, Weitra a Rappottenstein možno niekedy dokonca stretnúť aj Ježiška. Takže maj počas dobrodružnej dovolenky oči otvorené!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu