Hľadanie pokladu a pečenie chleba pri táboráku

Veľa miesta pre dobrodruhov v prázdninovom dome Landhaus Aigner.

Na dobrodružné decká čaká v regióne Mostviertel domček na strome, detská zoo a napínavé výlety. A to v prázdninovom dome Landhaus Aigner, kde sú dobrodružstvá doma. Tu môžeš česať kone, kradnúť sliepkam vajcia a plánovať nezabudnuteľné výlety do okolia.

Keď sa z dobrodruhov stávajú malí hľadači pokladov
Z dobrodružného gazdovstva Aignerovcov je skvelý výhľad na celý región Mostviertel. A z domčeka na strome v jabloňovom sade zase na celé gazdovstvo. Áno, odtiaľ zhora možno plánovať tie najlepšie dobrodružstvá, ako napr. objaviteľskú cestu v detskom autíčku alebo najbližší výlet do regiónu. Skôr ako sa vydáš do okolitého sveta, je na programe návšteva domácej detskej zoo. Tam čakajú na hranie, kŕmenie a samozrejme aj hladkanie mačičky, poníky, sliepky, kačky, prepelice, korytnačky a zajačiky. Hneď vedľa domčeka na strome sa nachádza veľké ihrisko, kde môžeš dokonca skákať na trampolíne. Najväčším zážitkom je však určite dobrodružné hľadanie pokladu na gazdovstve. Vďaka svojej rýchlosti, šikovnosti a troche šťastia určite získaš vytúženú truhlicu s pokladom.

Jednoducho úžasné miesto
Gazdovstvo Aignerovcov je perfektnou základňou pre dobrodružstvá. Odtiaľ to už nie je ďaleko do veľkého lezeckého parku v Buchenbergu, do prevádzok Mostelleria alebo Mostbirnhaus, kde si ocko a mamička prídu na svoje, alebo do sveta Haubiversum, kde si môžeš upiecť svoj vlastný chlieb. U malých dobrodruhov je však najobľúbenejšia návšteva zoologickej záhrady v Haagu. Náš tip pre teba: Urob si turistický výlet na Sonntagberg a potom nechaj svoj deň doznieť pri grile vychutnaním si dobroty zvanej Steckerlbrot (chlebové cesto na paličke upečené na táboráku) pri prekrásnom panoramatickom výhľade.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu